Wpis z mikrobloga

Jadę jutro do ośrodka odwykowego. Najpierw miesiąc w prywatnym ośrodku, bo nie można było już dłużej czekać, a później długoterminowa terapia na NFZ jak najszybciej po wyjściu z tego pierwszego. Jestem już wpisany do jednego z ośrodków na NFZ, lecz jeśli znacie i polecacie coś dobrego, gdzie leczą z alko i narkotyki to możecie polecić.

Trzymajcie kciuki, wiem, że muszę to zrobić i chce to zrobić. I trzymajcie się z dala od dragów, nie warto.

#narkotykizawszespoko #alkoholizm #narkotykiniezawszespoko #bojowkamedycznegoklefedronu #zalesie
  • 7
@halfmaniac: ja bylem w https://promaind.pl/ na dniach mial pietnastolecie, ale jestem na statku. Przyjeli mnie na nfz pomimo bycia nieubezpieczonym, ale tu jakas kolezanka kiedys wspominala, ze na alkoholizm biora "z urzedu" Piaty rok bez grama wódy, z cala reszta nie jest idealnie ale wszystko w dobrym kierunku. Bez powielania starych schematow z innymi substancjami. Miłków k. Karpacza. Na gimnastyce bedziesz widzial Śnieżkę co rano. Polecam jak sie juz zdecydowales i