Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, dlaczego #konfederacja jest partią która najbardziej krytykuje PO zamiast PISU.

I dlaczego w ważnych głosowaniach wstrzymują się od głosu zamiast kliknąć TAK lub NIE?

@PiersiowkaPelnaZiol: Ja też mam pytanie, dlaczego kłamiesz? Chociaż to pytanie retoryczne, bo mogę się domyśleć.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Nie wiem w jakiej bajce żyjesz, wejdź nawet teraz na Twittera / instagrama Mentzena i jedzie po nich równo,
tak samo po kaczyńskim jak i po tusku.
Nie dziwne że się ogryza tuskowi jak zaczął pierwszy ich wyzywać
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol:

Pewnie dlatego, żeby odróżnić się od opozycji, która ciągle występuje przeciwko PiSowi, nawet gdy ten robi coś dobrego ;)

Wiem, że dla Ciebie byłoby najlepiej, żeby konfa wtopiła się w opozycje a na końcu została przystawką Tuska, ale nic z tego przyjacielu. Nic z tego :D
  • Odpowiedz
Pewnie dlatego, żeby odróżnić się od opozycji


@Thorrand: Myślałem, że oni przynajmniej głosują według własnego rozumu i światopoglądu (jak ubogie by nie były), chcesz powiedzieć że nawet tak podstawową rzecz wykonują stricte pod słupki i pod dyktando głosów innych partii? Żałosne.
  • Odpowiedz
@Elaviart:

Na tym polega polityka. Robić rzeczy pod dyktando tłumu ;) Kto robi je lepiej, ten wygrywa wybory. Dlatego PO przegrywa, PiS wygrywa, a Konfederacja rośnie.
  • Odpowiedz
Mam pytanie, dlaczego #konfederacja jest partią która najbardziej krytykuje PO zamiast PISU.


@PiersiowkaPelnaZiol: Nie jest to prawdą, polecam zobaczyć jak np. Mentzen na tiktoku co chwilę ora PiS. Konfederacja częściej atakuje PiS niż PO.

I dlaczego w ważnych głosowaniach wstrzymują się od głosu zamiast kliknąć TAK lub NIE?


@PiersiowkaPelnaZiol: a jakie to ma znaczenie? Dziwniejsze jest tylko to, ze PO czy PiS ma zdanie na każdy temat, tacy eksperci od
  • Odpowiedz