Wpis z mikrobloga

Eh co za czasy, że chłop zamiast podejść do kobiety i jej powiedzieć, że jest fajnie ubrana


@WielkiNos: a ty myślisz że hasło Ivavabojfrend to się wzięło z powietrza? :p

90% kobiet jak się do nich zagada (polskich kobiet) to albo odpowie ci z obrażoną miną, albo zupełnie cie zignoruje :p
  • 1
90% kobiet jak się do nich zagada (polskich kobiet) to albo odpowie ci z obrażoną miną, albo zupełnie cie zignoruje :p


@Ulfric_Stormcloak to może być reakcja na onieśmielenie. Ja tak np. mam ¯_(ツ)_/¯ Nawet gdzieś ostatnio o czymś takim czytałam.
to może być reakcja na onieśmielenie. Ja tak np. mam ¯(ツ)/¯ Nawet gdzieś ostatnio o czymś takim czytałam.


@WielkiNos: zabawne że kobiety za granicą (polki też, bo widziałem to wielokrotnie za granicą) nie mają takich "blokad"
Eh co za czasy, że chłop zamiast podejść do kobiety i jej powiedzieć, że jest fajnie ubrana wali foto całemu autobusowi ludzi


@WielkiNos: Czy to wspólcześnie nie podchodziloby pod molestowanie?

90% kobiet jak się do nich zagada (polskich kobiet) to albo odpowie ci z obrażoną miną, albo zupełnie cie zignoruje :p


@Ulfric_Stormcloak: Nie wiem jak jest obecnie, ale dawniej takich reakcji nie bylo wcale. Trudno mi uwierzyć, że nagle tak