Wpis z mikrobloga

U mnie kolejny wrak zgłoszony i zatopiony. Niestety dostałem też info że jednego z wraków nie mogą usunąć bo stoi na terenie Wspólnoty Mieszkaniowej a nie miasta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Najlepszy uczuć jest jak dzwoni ktoś ze Straży Miejskiej i dziękuje za zgłoszenie i obywatelską postawę ()

Dzisiaj poszło kolejne zgłoszenie więc stay tuned ( ͡ ͜ʖ ͡)

#osiedlowykonfident #czujedobrzeczlowiek #wraki #strazmiejska
Nutaharion - U mnie kolejny wrak zgłoszony i zatopiony. Niestety dostałem też info że...

źródło: DSC_1807

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 6
Chodzisz po mieście i szukasz starych gratów? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Mr_3nKi_: rzucają się w oczy jak się spaceruje po okolicy a że Straż Miejska u mnie pozwala wszystko zrobić online to tylko robię zdjęcie i podsyłam do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilka minut roboty i cyk, po kilku tygodniach kolejne miejsce parkingowe się zwalnia.
  • Odpowiedz
@Nutaharion: W Szczecinie mamy dedykowaną apkę "Alert Szczecin" do zgłaszania m. in. takich spraw. "Wyremontowałem" sobie nią wszystkie chodniki na mojej drodze do pracy, ale jak jestem w jakiejś okolicy u znajomych i rzuca mi się wrak w oczy to też zgłaszam. Niby nic,a ktoś ma dodatkowe wolne miejsce do użycia, a nie ogląda codziennie starego wraka bez powietrza w kołach i z trawą wgryzioną już niemalże w jego strukturę.

Dziwię
  • Odpowiedz
  • 1
Ciekawe, co sie stało z właścicielami ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Mr_3nKi_: najczęściej słyszę od Straży Miejskiej że coś uległo uszkodzeniu i właścicielowi nie opłacało się tego naprawiać. W sumie do tego wraka to pasuje to stał pod warsztatem mechanika ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Niestety dostałem też info że jednego z wraków nie mogą usunąć bo stoi na terenie Wspólnoty Mieszkaniowej a nie miasta


@Nutaharion: U mnie Straż Miejska mimo wszystko próbuje działać. Ustala sprawcę i kontaktuje się ze wspólnotą.
  • Odpowiedz
@Nutaharion: a jest jakiś sposób na pozbycie się wraków z terenu wspólnoty? U mnie pod blokiem stoją 4 wspaniałe graty i od minimum roku żaden o centymetr się nie ruszył. miejsc jest mało i wkurza mnie to strasznie.
  • Odpowiedz
  • 0
a jest jakiś sposób na pozbycie się wraków z terenu wspólnoty? U mnie pod blokiem stoją 4 wspaniałe graty i od minimum roku żaden o centymetr się nie ruszył. miejsc jest mało i wkurza mnie to strasznie.


@xerox75: właśnie zabieram się za taki przypadek więc za kilka tygodni, albo miesięcy, dam znać jak poszło :P
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Podobna sytuacja pod moją kamienicą. Przy drodze na parkingu stoi przyczepa z reklamą taxi. Od wielu miesięcy nieruszana ma nawet blokadę na kole. Czy jak zgłosze taki przypadek to jest szansa że coś z tym zrobią ?
  • Odpowiedz
  • 0
Czy jak zgłosze taki przypadek to jest szansa że coś z tym zrobią ?


@wojox11: warto spróbować. Jak blokada jest nałożona przez Straż Miejską to wiadomo że przyczepka stoi na drodze miejskiej i uprawnienia SM do odholowania są większe niż gdyby to był teren prywatny.
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Czyli zrobić fotke, opisać sytuację i wysłać na email od interwencji strazy miejskiej mojego miasta ? Trzeba podawac jakies swoje dane do kontaktu czy wszystko anonimowo sie odbywa ?
  • Odpowiedz
  • 2
Czyli zrobić fotke, opisać sytuację i wysłać na email od interwencji strazy miejskiej mojego miasta ? Trzeba podawac jakies swoje dane do kontaktu czy wszystko anonimowo sie odbywa ?


@wojox11: dokładnie tak, przesyłasz zdjęcia i lokalizację pojazdu. Podanie swoich danych chyba nie jest obowiązkowe ale ja zawsze je podaję. Wtedy dostaję informację zwrotną co zrobili z moim wnioskiem, bez podania swoich danych nie dowiesz się jak się sprawa potoczy.
  • Odpowiedz