Wpis z mikrobloga

@anonim1133:

Jak chesz taniej/rozsądniej to kup po prostu tańszy rower. na 14 cali to dzieciak z kołkami bocznymi jezdzi i to tylko przez kilkanaście minut na raz.
Naprawde jakość i waga tutaj nie maja znaczenia. IMHO dopiero jak sie nuczy jeździć na dwóch kołach i będzie można z nim gdzieś po prostu pojechać warto sie skusić cos lepszego. czyli jak dorośnie do 16 cali.
  • Odpowiedz
@anonim1133: no tak to wygląda z dobrymi rowerami, że kupujesz za tyle się też za prawie tyle samo sprzedajesz. Decathlonowego nie sprzedasz nawet za 50% wartości.

dzieciak z kołkami bocznymi


@bibsz: taaa a później widzisz 6-latka który nadal jeździ z bocznymi, gorszego gówna niż te kółka boczne to nie można dziecku zamontować, już kij lepszy.

jakość i waga tutaj nie maja znaczenia


@bibsz: xD
Waga to NAJWAŻNIEJSZY parametr roweru
  • Odpowiedz
gorszego gówna niż te kółka boczne to nie można dziecku zamontować, już kij lepszy.


Tylko pedałować też się musi nauczyć.

Jedyne co to zgodzę się ze 14" jest na krótki czas, według mnie nie warto.


@MoonlightSh:

czyli co - chcesz mi powiedzieć ze sie mylę, ale mam racje? bo nie trybie.
  • Odpowiedz
@bibsz: masz rację że 14" jest mała i nie opłaca się jej kupować, nie masz według mnie racji że waga i jakość jest mało ważna. No i jestem wrogiem bocznych kółek, uważam że to krzywda dla dziecka.

Tylko pedałować też się musi nauczyć.


@bibsz: dlatego warto zaczynać od rowerów bez pedałów żeby się nauczyły utrzymywać równowagę a później zostaje tylko pedałowanie ;)

No hard feelings jakby co, mam po prostu
  • Odpowiedz
@anonim1133: Siostrzenicy córka też miała biegowy, a potem normalny i nie chciała jeździć. Dobrze, że to nie ja sponsorowałem roweryk tylko brat xD
Ja bym trochę się wstrzymał i poczekał z kupnem aż podrośnie.
  • Odpowiedz
na 14 cali to dzieciak z kołkami bocznymi jezdzi i to tylko przez kilkanaście minut na raz


@bibsz: chyba, że to mój syn z którym od 3.5 roku życia do 4.5 roku życia zrobiliśmy jakieś 700km

Wycieczki na 10km nie były mu obce...
  • Odpowiedz
  • 2
@anonim1133 dopiero jak dasz go dzieciakowi, to zobaczysz różnicę. Moją młodą przesadziłem z 11kg Treka na 7kg Wooma 4 , no to kosmos... totalnie inaczej się dzieciak obchodzi z rowerem. Na nierównościach czy na pumptracku to ona teraz prowadzi rower, a nie rower prowadzi ją.
  • Odpowiedz