Wpis z mikrobloga

#podroze #bezdomnosc #ciekawostki
Bezdomny Pirat znowu nadaje

Siemacie ludziska
po kilku latach od wylądowania na ulicy, wiruso paranoi i całej reszcie ponownie zacząłem nagrywać nowe filmy
tym razem bardziej przemyślane a nie takie pitu pitu jak wcześniej
nie obrażę się jeśli przejrzycie mój kanał i dacie suba czy nawet wykopiecie trochę wyżej
filmy pojawiają się regularnie w każdy czwartek o 17,30 i jakieś shorty co kilka dni

https://www.youtube.com/channel/UCPMBLjmJvTP_KzUCtCeDyjg
  • 12
@Hissis: oczywiście ze zabawne jest robienie sobie jaj z osoby która nie może wrócić do ciepłego domu, walnąć nóg na stol i otworzyć sobie piwka przed wielkim smartTV, robienie sobie jaj z osób które maja dużo ciężej w życiu niż cieple kluchy zawsze jest przezabawne dla tych którzy mogą sobie pozwolić na co tylko chcą.
@bezdomny-pirat: ja termin 'robienie sobie jaj' rozumiem w ten sposób, że wszyscy czerpią z tego przyjemność i się bawią, jak tylko jedna strona się śmieje, to chyba bardziej jakieś znęcanie się, a nie robienie jaj
nie użalaj się też wariacie, że masz dużo ciężej jakoś, bo to wrażenia żadnego nie robi, a przecież Ty nie masz pojęcia żadnego jak w życiu ma osoba do której się zwracasz, chyba, że postawienie się
kto tutaj się użala nad sobą..??
owszem na początku było naprawdę ciężko ale wszystko co dołuje człowieka siedzi w jego psychice
można być bezdomnym i użalać się nad sobą przy flaszce taniego wina, albo być bezdomnym i cieszyć się z życia i wolności jaka ten stan daje, popatrz na to z drugiej strony, ogarnięty i nieuzależniony bezdomny toczy Zycie na o wiele wyższym standardzie niż osoby posiadające dom i rodzinę, prace nic
@su1ik: można być trollem sprzed kompa który "w dupie był i gowno widział" a można być trollem z doświadczeniem życiowym który nie łyka wszystkiego jak pelikan, poza tym trollem określa się osobę która nie zgadza się z tym co mówi większość
nie bronie wszystkich bezdomnych, są tacy którzy sami wybrali takie Zycie i nie chcą nic zmienić, są tacy którzy wylądowali na ulicy na wskutek powikłań losowych, czy jedni czy drudzy