Wpis z mikrobloga

431 507 + 123 = 431 630

Coraz bardziej podoba mi się to gravelowanie (ʘʘ)

Start kilka minut po godzinie 8 z rana asfaltami w stronę Przemęckiego Parku Krajobrazowego, następnie odbicie w stronę Wolsztyna. Udało się w końcu zobaczyć tam parowozy. Później było trochę błądzenia po krzakach i pobliskim lesie obok plaży w Wolsztynie.
Kolejnym przystankiem miała być Kuźnica Zbąska z jeziorkiem, które bardzo lubię, niestety droga mieszana - asfalty bardzo (serio) słabej jakości oraz piasek który chciał zabić przy każdym ruchu kierownicy. Z racji, że pogoda zaczęła się psuć, skróciłem trasę i odpuściłem wizytę w Nowym Tomyślu - może uda się następnym razem. :)
Muszę jeszcze ogarnąć jakiś sposób na przewożenie aparatu, ponieważ nie mogę przyzwyczaić się do robienia zdjęć telefonem. Czy ma ktoś jakiś sprawdzony sposób? Mój Camelback z bukłakiem niestety nie mieści aparatu, a wrzucanie go do toreb przymocowanych do roweru wydaje mi się dość ryzykowne i obawiam się wpływu drgań na aparat. Z kolei jeszcze większy plecak trochę kłóci mi się z jeżdżeniem gravelem i obawiam się, że przy bardziej aerodynamicznych pozycjach będzie mi leciał na łeb. ( _)

#rowerowyrownik #rower #gravel

Skrypt | Statystyki
rdq - 431 507 + 123 = 431 630

Coraz bardziej podoba mi się to gravelowanie (ʘ‿ʘ)

...

źródło: IMG_1554

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz