Wpis z mikrobloga

#gospodarka #polska #gotowka #pieniadze #konfederacja #bekazlewactwa #biznes #restauracja #jedzenie #gastronomia #polityka #wolnosc #lewackalogika

Będąc na zakupach postanowiłem zjeść sobie coś na szybko przekąsić, padło na sushi w Silesii w Katowicach, szybko odpuściłem i poszedłem zjeść coś innego, pamiętajcie o tym, żeby unikać takich miejsc, nie możemy na to pozwolić, żeby stało się to standardem, nie ma na to przyzwolenia, omijajcie to dla dobra wszystkich, niech takie miejsca zdychają.
artur-hemingway - #gospodarka #polska #gotowka #pieniadze #konfederacja #bekazlewactw...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 76
@Njal: czym innym jest niekorzystanie z gotówki wiedząc że masz możliwość jej wypłaty w każdym momencie, a czym innym całkowita likwidacja.
Powodzenia za parę lat jak będziesz miał tylko i wyłącznie pieniądz cyfrowy z datą ważności. I to nie jest teoria spiskowa bo twórcy zaznaczają to w projektach
@coolcooly22: Twórcy zaznaczają też w projektach możliwość powiązania cyfrowego konta z limitem śladu węglowego, a skoro o tym wspominają, to jest 100% pewność, że tak będzie, bo to większa kontrola, a bez kontroli nie ma władzy.
@artur-hemingway:

odpinaniu limitów śladu węglowego do cyfrowych portfeli


Czy ty kur*a nie widzisz, jełopie, że jest to po prostu i zwyczajnie konieczne w dzisiejszym świecie?
@rwL_: A konieczne jest to, żeby elity i władza miała te limity zwiększone, lub nie posiadały ich wcale? Bo póki co świat się skłania w kierunku tego, że 1% będzie zwolniony z jakichkolwiek limitów, a 99% dociśnie się do ziemi tak, że mięso zobaczą tylko na święta, a o wakacjach będą mogli sobie tylko przypominać ze starych zdjęć. Serio nie widzisz problemu w tym, że to ty będziesz złapany za mordę,
A konieczne jest to, żeby elity i władza miała te limity zwiększone, lub nie posiadały ich wcale?


xD? Skąd w ogóle takie założenie?

Bo póki co świat się skłania w kierunku tego, że 1% będzie zwolniony z jakichkolwiek limitów, a 99% dociśnie się do ziemi tak, że mięso zobaczą tylko na święta, a o wakacjach będą mogli sobie tylko przypominać ze starych zdjęć


j.w.?

Serio nie widzisz problemu w tym, że to
@rwL_:

możliwość płacenia swoimi środkami w innej, nowocześniejszej formie na wyłączność poprzez wypracie gotówki


Ale ja nie napisałem o tym, odniosłem się do limitu śladu węglowego, który każdy będzie miał przypisany do swojego konta. Nie wykorzystasz swoich pieniędzy, bo skończy się twój limit, nie kupisz więcej paliwa, bo już przekroczyłeś limit, nie polecisz na wczasy, bo przekroczyłeś limit, nie kupisz sobie schabowego, bo przekroczyłeś limit. Idioto.
@artur-hemingway: Odnieś się do całości mojego wpisu, błaźnie, jeżeli chcesz dyskutować. Pytałem o to, skąd się wzięły twoje szurskie założenia, a nie o twoje #!$%@? głupot na temat potrzebnych zmian środowiskowych, których nie rozumiesz, bo jesteś tępy.
@rwL_: Wystarczą słowa Billa Gatesa, któremu wypomniano hipokryzję, która objawia się lataniem prywatnym odrzutowcem i namawianiu do tego, żeby ludzie rezygnowali z tego środka transportu, odpowiedział, że on może latać, bo jego stać, żeby to równoważyć, a biednych na to nie stać, więc nie powinni tego robić.

Spójrz na szczyty klimatyczne, ponad 100 prywatnych odrzutowców ludzi, którzy dojeżdżają z lotniska samochodami z V12 pod maską i wychodzą przed kamery mówić o
@artur-hemingway: Ja pi*rdole jaki ty tępy jesteś. Bill Gates nie ma żadnego wpływu na politykę; nie każdy bogaty człowiek jest jednocześnie władcą świata.

Tak czy inaczej nie odpowiedziałeś, tępaku, na moje pytanie.

Załóżmy, że faktycznie jest jak mówisz.
Robią to po wprowadzeniu postulowanych zmian czy przed?
@rwL_: Przypominam, że on i jemu podobni są zwykłymi lobbystami, którzy kupują polityków, więc nie mów, że tacy ludzie nie mają wpływu na politykę. Idioto.

Zostałem nazwany tępakiem przez kogoś, kto uważa, że Bill Gates i ludzie jemu podobni nie mają żadnego wpływu na politykę, wystarczy mi tyle, żeby dać sobie spokój z dalszą dyskusją z Tobą, elo XD
@artur-hemingway:

on i jemu podobni są zwykłymi lobbystami, którzy kupują polityków, więc nie mów, że tacy ludzie nie mają wpływu na politykę


Zj*bie, masz na to jakiekolwiek dowody?

ludzie jemu podobni


Zj*bie, napisałem tylko o Gatesu, a nie ogółem o środowisku bogatych ludzi xDD

Istotnie bół dupy przez ciebie przemawia - pewnie oscylujesz wokół minimalnej, skoro tak na to zwracasz uwagę, je*bany robkau.
Skoro i tak od tego sami odejdziemy, to dlaczego rządy z każdym rokiem narzucają dodatkowe ograniczenia? Jaki to ma sens, skoro odejdziemy od tego z własnego wyboru? Może taki, że nie każdy będzie chciał, więc trzeba go do tego zmusić sprawiając, że z gotówka nic nie zrobi.


@artur-hemingway: żeby uprościć procedury i zapobiegać oszustwom podatkowym. Konfederacja powinna być za tym gdyby faktycznie obchodziła ich gospodarka a nie szurowanie.

@artur-hemingway: Popieram