Wpis z mikrobloga

Jak gram barbarzyńcą i założone mam bronie jednoręczne z których w ogóle nie korzystam to czy te bonusy procentowe do obrażeń wliczają się w statystyki mojej postaci? Czy działają tylko wtedy jakbym zadawał tą jednoręką obrażenia?

#diablo4
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@LaylaTichy: Ok, dzięki za podpowiedź. Jestem początkującym i nie wiem czemu, ale trzymałem tam tylko itemki z bonusem do atrybutów takich jak siła, to chyba mało opłacalny biznes w porównaniu do itemków z bonusami zwiększającymi procentowo obrażenia? Takie 30 siły da się jakoś przeliczyć na procenty o ile zwiększane są obrażenia? Gram pod trąbę powietrzną, jaki bonus będzie tam najbardziej przydatny?
  • Odpowiedz
@cycu1908: barbarzyńca tak ma, że na początku jest gównem które nie zadaje dmg, dopiero rozkręca się z czasem. Polecam Ci podglądnąć na youtube filmiki Rob2628 - pokazuje i tłumaczy jakie statystyki są najważniejsze na danym buildzie. Ja osobiście gram teraz HotA i zadaje już całkiem przyjemny dmg na najwyższym poziomie trudności
  • Odpowiedz
@cycu1908: zależy jakie procentowe obrażenia bo w diablo są "wiadra" obrażeń, niektóre się dodają, niektóre mnożą. Ogólnie główny stat czyli np. siła dla Barba to bardzo pożądany stat. Jak sobie najedziesz w widoku postaci na twoją siłę to pokazuje o jaki %zwieksza obrażenia. Dodatkowo siła daje też armor.
  • Odpowiedz