Wpis z mikrobloga

Mirki mam zagwozdkę, kuro mieszkanie wybrać, ceny te same (pierwsze jest z garażem)

Prośba o kom, bo jest 11 do 0 na pierwsze meiszkanie oi nie wiem co jest aż takim gamechangerem)

1.
60m2,
rok budowy 2005,
stan- już trochę daje szczurkiem, ale będzie na kilka lat,
idealny rozkład,
ogrzewanie i woda miejska,
klima,
garaż zamykany i piwnica w cenie
lokalizacja 9/10 (trochę betonoza) centrum wynajmu studentów, wszędzie blisko

2.
70m2,
rok budowy 2008,
stan zajebisty, kuchnia odnowiona z pełnym wypo, podłogi jak nowe,
ogrzewanie i woda piecyk gazowy,
#!$%@? rozkład bo przechodni salon z kuchnią + 2 pokoje, (można wydzielić 3 sypialnie, ale wtedy jeden bez światła dziennego XD).
Ogromy taras, balkon, brak miejsca parkingowego i piwnicy,
lokalizacja nieco gorsza, ale blisko zieleni i wąwozu, ogólnie 7.5/10 pod wynajem też będzie.

Dzięki mireczki
#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent #lublin #pytaniedoeksperta

Które mieszkanie wybrać

  • 1 70.3% (90)
  • 2 29.7% (38)

Oddanych głosów: 128

  • 19
@SowaZ:

Szczerze to ja bardziej wole tereny zielone niz betonowa dzungle, parking to doatkowy koszt w utrzymaniu, masz odnowiona kuchnie i podlogi wiec dodatkowego kosztu Ci nie trzeba, podeslij mi zdjecia na priv, jak możesz :) Moze sie jednak myle i zmienie zdanie ;P albo CI doradze jak mogl bys jakos przemeblowac :P
Ps. powiedz to tylko dla Ciebie, czy dla wiekszej familii ? Chyba że pod wynajem ?
  • 0
@LubieSzaszylkiZLublina: przede wszystkim stan, wyposażenie, taras- piękny widok na okolicę, blok niby tylko 3 lata młodszy, a wyglada duzo nowocześniej, myślę że sąsiedztwo też będzie lepsze no i dużo zieleni. Szczerze mówiąc też jestem za 1 wyborem, chciałem się upewnić

@Goronco toż w obu są okna, ale w 2 jest jeden duży pokój, który trudno podzielić na mniejsze by miały dostęp do światła
Lokalizacja lokalizacja i lokalizacja. Garaż. Do zieleni pewnie masz 500m spacerem. Jak masz stare osiedla niedaleko to jeszcze lepiej bo tam jak w parku. Popatrz też na usługi i komunikację do centrum
@SowaZ: Nie bierz z piecykiem gazowym bo to #!$%@? sprawa, stanowczo odradzam. Ogólnie mieszkanie z ogrzewaniem z piecyka? To jakieś wydzielone piętro w domu czy jakaś kamienica?