Wpis z mikrobloga

@mecenassrenas:

Odróżniasz legalnych pracowników na wizach czasowych wydanych przez polskie konsulaty od dzikusów bez papierów którzy szturmują granicę nielegalnie zamiast iść na przejścia i walczą z naszą strażą graniczną ? Czy przerasta to twój mały rozumek?
  • Odpowiedz
@ery78: czyli posiadanie papierka zmienia "dzikusa" w normalnego, ciężko pracującego człowieka, okej. wśród legalnych imigrantów mogą się zdarzyć zbrodniarze i zboczeńcy, tak jak wśród nielegalnych mogą być porządni ludzie. czy jednak duży rozumek rozumuje inaczej?
  • Odpowiedz
@bolek_bagno:

Czyli według twojego rozumowania mogę jutro wpaść do ciebie z kumplami, z buta wypieprzyć ci drzwi, rozsiąść się w salonie i wyżreć lodówkę i zrobić imprezę. Bardzo chętnie, daj adres. Bo tak właśnie chcą zrobić te dzikusy z bliskiego wschodu. Na chama przez zieloną granicę jak są przejścia. Ale wtedy na przejściach by ich cofnęli bo nie mają wiz.
Aaaaa widzisz i tu jest pies pogrzebany.
  • Odpowiedz
Tabuny rozjuszonych muzułmanów będą atakować nasze granice


@ery78: Nie będą atakować. Nie będzie obrony, nie będzie ataków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mecenassrenas:

No i gdzie tutaj masz miasteczko budowane przez PiS?

Orlen rozpisał przetarg, firma X go wygrała, i realizuje inwestycję. Jak chciałbyś zrobić to inaczej? Bez przetargu? Hmmm...

A TAK! Pamiętam! PiS robił zaporkę na granicy bez przetargu. Wtedy pisałeś, że to złe bo kradno ;)
  • Odpowiedz
W 3:31 widać jak 3 chirurgów naczyniowych nie może się doczekać i zaciekle walczy o posady w Państwom Instytucie Medycznym MSWiA w Warszawie na Wołoskiej. Po tylu latach studiowania medycyny aż ich rozpiera żeby wykorzystać swoją wiedzę w praktyce.
e.....8 - W 3:31 widać jak 3 chirurgów naczyniowych nie może się doczekać i zaciekle ...

źródło: gh7

Pobierz
  • Odpowiedz
@mecenassrenas:

Tak, wiza zmienia wszystko. Tak to funkcjonuje w cywilizowanych krajach. Nie wpuszczasz wszystkich jak leci.
Ciężko to zrozumieć?
Mogę ci wjechać z kumplami po meczu na chatę bez zaproszenia?
Przecież czy mam zaproszenie czy nie to nic nie zmienia
  • Odpowiedz
@mecenassrenas:

Jakie 163 tysiące muzułmanów?

"Rok temu cudzoziemcom z krajów muzułmańskich przyznano łącznie 135 tys. zezwoleń na pracę. Takie zezwolenie dotyczy jedynie pracy u konkretnego pracodawcy i nie jest równoznaczne z pozwoleniem na stałe zamieszkanie cudzoziemca w Polsce. W ubiegłym roku pozytywnie rozpatrzono ponad 18 tys. wniosków o zezwolenie na pobyt w Polsce od osób z krajów muzułmańskich. Zdecydowana większość decyzji (95,5 proc.) dotyczyła zezwolenia na pobyt
  • Odpowiedz
@Thorrand: nic takiego nie powiedziałem, bo sprawa dotyczy wpuszczania migrantów do Polski przez PiS w dużych ilościach. Natomiast PiS mowi, że "chroni" naród polski nie to co UE i inni.

Daje ci do zrozumienia, że jeśli jest tutaj 163 tys muzułmanów i miasteczko to rząd dał na to zgodę bo rząd kontroluje migracje.

Więc mówienie, że pis nie ma z tym nic wspólnego to kłamstwo.

Migracja zarobkowa mówi ci to
  • Odpowiedz