Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu poznałem różową przez neta. Wyszło trochę podobieństw pod kątem zainteresowań. Było spoko do pewnego czasu. Ona miała jednak bordera i "traumy" po ex. Ja już byłem i jestem na levelu po redpillu, mgtow ect, więc mimo bycia miłym robiłem wszystko by mieć 0% faceta beta. W razie czego byłem stanowczy, miałem własne zdanie, w dyskusji nie dałem sobie wejść na głowę. Skutek? Snalazła sobie idealnego beciaka. Jakiegoś w sumie sojowego, niższego ode mnie, grubawego nerda, który podobno jest miły, łagodny, bo ona ma dość samców alpha po popzrednich ex. Ona lvl 25. Nie wiedziałem, mimo wszystko, że kobiety tak szybko przechodzą na emeryturę jeśli chodzi o związki i relacje. Czyli dicaprio miał i ma racje.

#blackpill #redpill #logikarozowychpaskow
  • 70
@NiebieskiMiszmasz: Jak ktoś ma dużo zainteresowań podobnych do mnie to naprawdę, reszta schodzi na drugi plan, ona jest 5.5/10, ale moim zdaniem wygląd się nie liczy gdy wszystko inne super się układa. Ale niestety border plus bagaż życiowy i chęć znalezienia beciaka i to w wieku 25 lat, bo jak wspomniała nie ma siły na nic przelotnego, a kolejny kumpel jej niepotrzebny tosię rozsypało. Czy żałuję? Trochę, bo to nie była
raczej nie dla tego grubaska, jak trafił na borderkę


@Vanset123: Raz miała próbę magika bo...jak była chora to nikt nie przyjechał do niej bo byli w pracy, w drugm końcu Polski ect. Już wtedy był to dla mnie red flag i to wielki jak parada flag w czasach wiązku radzieckiego
Ciekawe ilu ukryła i czy wśród nich nie było ciapatego, czy murzyna?


@lexico: Ja jej powiedziałem, że mój bodycount to 15 ( pomijając że prawie 30 div odhaczyłem i dwa onsy w życiu), więc mogła być szczera. Była dziewicą do 21 roku zycia, bo była w domu pod butem, a potem się uwolniła i rzekomy badboy ją skrzywdził kiedy nie znała życia
i dlatego ponizej granic godnosci zabiegales o borderke? Dla mnie to jestes 2137% beta.


@programista15cm: Nie zabiegałem.poznaliśmy się na forum, a potem kilka dni na kamerce przegadaliśmy co nas interesuje i wyszło tego dużo. Tylko potemw szystko yeb się poszło
Ja jej powiedziałem, że mój bodycount to 15 ( pomijając że prawie 30 div odhaczyłem i dwa onsy w życiu), więc mogła być szczera. Była dziewicą do 21 roku zycia, bo była w domu pod butem, a potem się uwolniła i rzekomy badboy ją skrzywdził kiedy nie znała życia


@dondonu: dam Ci pr0tip, nigdy nie rozmawiac a partnerkami o takich rzeczach.

I nie sluchaj tego co mowia kobiety, bo one same
a ona miała ich dosyć, bo chciała "kogoś ciepłegpo, łagodnego"


@dondonu: To taki typ lasek. Ona tylko preferuje badboyów, a że się przez niech trochę prześlizgnęła to chce zobaczy jak to jest być z beciakiem (nigdy takiego nie miała). Miesiąc/dwa i znowu spierdzeili za badboyem, bo z beciakiem nie ma tych emocji co z badboyem.
Nie graj alfe która za wszystko decyduje, bo później będziesz miał tego dosyć, że wszystko będzie