Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu poznałem różową przez neta. Wyszło trochę podobieństw pod kątem zainteresowań. Było spoko do pewnego czasu. Ona miała jednak bordera i "traumy" po ex. Ja już byłem i jestem na levelu po redpillu, mgtow ect, więc mimo bycia miłym robiłem wszystko by mieć 0% faceta beta. W razie czego byłem stanowczy, miałem własne zdanie, w dyskusji nie dałem sobie wejść na głowę. Skutek? Snalazła sobie idealnego beciaka. Jakiegoś w sumie sojowego, niższego ode mnie, grubawego nerda, który podobno jest miły, łagodny, bo ona ma dość samców alpha po popzrednich ex. Ona lvl 25. Nie wiedziałem, mimo wszystko, że kobiety tak szybko przechodzą na emeryturę jeśli chodzi o związki i relacje. Czyli dicaprio miał i ma racje.

#blackpill #redpill #logikarozowychpaskow
  • 70
Byłbym beta gdybym przystał na jej warunk


@dondonu: przeciez wszystko sie potoczylo dokladnie na jej warunkach. Od poczatku byles w jej ramie i to ona byla narratorem tego co sie dzialo. Ona od poczatku rozdawala karty i mowila jak to bedzie wygladalo.
@programista15cm: Jak mnie próbowała opieprzyć za to, że nie przyjechałem na drugi dzień przez pół Polski ( bo jak kocha to w 15 minut będzie z drugiego końca świata) to szybko ustawiłem i wyjasniłem, że życie to nie bajka z rycerzami. Potem sama przeprosiła parzac w klawiaturę
ten "badboy" to też na wyrost, bo często okazuje się, że to normalny mirek, który się jej postawił i zaczął wyznaczać granice (nie dał sobie nasrać na głowę)


@lexico: To też racja, takie laski to zwykłe toksyki.
@programista15cm: Bo po raz pierwszy różowa miała zainteresowania podobne do mnie. Słuchała podobnej muzyki, grała w gry, mieliśmy nawet jechac na koncert naszego lubionego zespołu. No i mając dużo div na koncie a kilka wyglądało jak instagramowe julki to po takich wrażeniach nie musiałem być zdesperowany
Nie wiedziałem, mimo wszystko, że kobiety tak szybko przechodzą na emeryturę jeśli chodzi o związki i relacje. Czyli dicaprio miał i ma racje.


@dondonu:
Widzisz, nie uszanowałeś jej traum po ex, przez które chciała normalnego faceta a nie chamskiego smalca, straumowałeś ją jeszcze bardziej. Gdybyś się nie zatruł ideologią blackpilla, to byście pewnie dalej się spotykali, cóż nie wyszło.
@Costantino_Palmiotto_IX: jak masz problem ze zrozumieniem czym jest rama to sprobuj wyobrazic sobie Dario z Slepnac od swiatel. W kazdej scenie, w ktorej wystepuje doslownie wszyscy zawsze sa w jego ramie.

Albo Saula z Breaking bad / better call Saul. Lepszy przyklad, bo wiekszosc scen zaczyna sie od tego, ze ktos inny narzuca rame, a Saul dokonuje przeramowania i to on zaczyna tlumaczyc co sie wydarzy, jak to widzi...
Bo po raz pierwszy różowa miała zainteresowania podobne do mnie. Słuchała podobnej muzyki, grała w gry, mieliśmy nawet jechac na koncert naszego lubionego zespołu.


@dondonu: bait. Narcyzki i borderki tak właśnie opowiadają, abys wpadł w jej sidła. Słucha tej samej muzyki co ty, lubi te same filmy bla bla ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wierz w ani jedno słowo jakie wypowiada do ciebie różowa z zaburzeniami z
jest bossem mafii


@Costantino_Palmiotto_IX: nie jesteś zbyt inteligentny, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dopiero wyszedl z wiezienia z niczym doslownie, a wg CIebie jest jakims bossem z korona, mianowanym przez kogo niby XD

Ma wladze, bo ma najsilniejsza w grupie rame. Nawet z nozem na gardle to on ma inicjatywe, a nie oprawcy. On buduje narracje.