Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: Spokojnie. Jak poważnie zachorują na coś, sytuacja życiowa wykluczy ich z możliwości
aktywnej pracy zawodowej, czy będą musieli opiekować się swoimi niepełnosprawnymi dziećmi, czy rodzicami, to może sobie uświadomią, że korwinowski darwinizm ekonomiczny wcale nie jest tak fajny jak im się wydaje i nie zawsze można być "kowalem własnego losu" i bez tego znienawidzonego i demonicznego zusu i nfz najzwyczajniej w świecie mogliby zdychać z głodu i w chorobie.
  • Odpowiedz
@crest: ale co w tym w sumie takiego dziwnego, że się zmienia zdanie? U mnie czara goryczy przelała się po głosowaniu konfy za zakazem aborcji. Przed tym większość głosowań było u mnie na Korwina, mimo tego,że #!$%@?ł ciągle o Hitlerze i odpalał protokół 3% Tak trudno pojąć Ci, że człowiek może przejrzeć na oczy? Tym bardziej, że Mentzen z Bosakiem ciągle dostarczają dowodów na to, że nie mają zielonego pojęcia
  • Odpowiedz
@crest: nie możecie pojąć tego, że z korwina i spółki można wyrosnąć co nie? ciekawe jaki będzie jazgot jak już oficjalnie konfederacja pójdzie do łóżka z pisem albo po i skończą jak kukiz
  • Odpowiedz
@crest jestem byłym Korwinowcem nawet z ciągotami do NOP. Możesz spraedzic po moich postach, bo konto ma ponad 13 lat. Możesz zadawać pytania, to może szybciej się wyleczysz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Btw co śmieszniejsze nadal jestem wolnorynkowcem a nawet przedsiębiorcą. Tu masz jakbyś nie chciał szukać, moje znaleziska sprzed 10 lat.
Cineczeq - @crest jestem byłym Korwinowcem nawet z ciągotami do NOP. Możesz spraedzic...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
brak znajomości prawdziwego życia


@NapromieniowanaSkarpetka: to prawdziwe życie to #!$%@? 14h dziennie u janusza? Bo kto Króla ( ͡° ͜ʖ ͡°) słuchał w gimbie pewnie poszedł na studia wysokiej jakości i rzeczywiście raczej tego nie zaznał

ciekawe jaki będzie jazgot jak już oficjalnie konfederacja pójdzie do łóżka z pisem albo po i skończą jak kukiz


@Matronel: Na razie to jest jazgot bo programowalnie NPCów
  • Odpowiedz
@crest: ja bym do tego starter packa dorzucił znajomość podstaw ekonomii i podejście do życia dojrzalsze niż formułowanie opinii na podstawie tego, że kogoś będzie "boleć dupa," bo jak te 2 punkty spełnisz to trudno już być konf*deratą
  • Odpowiedz
@crest: lol, przecież na wykopie jest masa ludzi co wprost pisze, że popierała konfe ale wyrośli z tego i mają niepodważalny dowód w postaci historii aktywności swojego konta. Chyba że nie wiem, to jakieś szachy 5d rozgrywane przez kucy, że niby już wyrosli czy coś XD
  • Odpowiedz
@tomo1111: No ale tak jest. Ja sam popierałem Kongres Nowej Prawicy w 2014 czy 2015. Takich osób jest sporo przecież, co w tym dziwnego xD
  • Odpowiedz
@crest

Starter pack pisiora/neuropka na wykopie.

Ja zaczynam:
"Jak byłem młody to głosowałem na konfę i Korwina, ale już dorosłem i na nich nie głosuję".

No cóż, kto za gówniarza nie dał się nabrać na Korwina niech pierwszy rzuci kamieniem. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Programista500plus: No widzisz, po prostu osoby, które jakikolwiek interesowały się polityką w szkole średniej teraz wyprzedzają Cię o lata przemyśleń. Dlatego Ty wierzysz w dwudziestą partię Korwina a ludzie tacy jak my - już nie.
  • Odpowiedz
@krl_krl: a co ma wiara do tego? Mnie interesuje konkretny program i to z czym ida do wyborow. Mam tez czarno na bialym jak do tej pory glosowala konfederacja a jak inne partie. POPIS wlazi w tylek starym dziadom z demencja a reszte panstwa ma w dupie Konfederacja zupelnie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@Werdna: Nie, ja np. tylko raz pracowałem fizycznie za młodu i to może z miesiąc lub dwa xD
Prawdziwe życie to wejście w dorosłość, kiedy uświadamiasz sobie że problemy moralne często nie są zero jedynkowe, a dookoła ciebie istnieje multum różnych ludzi o innych stanach majątkowych, mentalności czy historii. Dużą rolę też odgrywa poznanie podstaw ekonomii, polityki, oraz posiadanie mózgu który pozwala ci rozpoznać kiedy ktoś próbuję cię oszukać i
  • Odpowiedz