Wpis z mikrobloga

znam więcej osób które wyrosły z popierania korwina niż aktualnych konfederatów


@NieBojeSieMinusow: Niestety taka jest prawda. Pamiętam jak pierwszy raz głosowałem na Korwina kilkanaście lat temu to miał 14% poparcia, a teraz jego partia ma zaledwie kilka %. A nie, czekaj, na odwrót.
To coś się nie spina ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@crest
Nie wiem co to jest pisior/neuropek, ale ja kiedyś głosowałem na konfederację, wtedy jeszcze KNP, a teraz tylko PSL mi w głowie.
  • Odpowiedz
Nie ma bardziej wiarygodnych politykow niz w konfederacji.


@Programista500plus: taa, tacy jak Sławuś Memcen co schował 100 ustaw bo to był gniot, albo Krzysiu Bosak, co jak był jeszcze na bezrobociu to krytykował Nową Prawicę za nierealne postulaty i populizm, ale musiał w końcu zarobić na rodzinkę, więc wszedł koalicję z Korwinowcami.

@crest: 10 lat temu wykop to był bastion Korwina. Ci ludzie wtedy mieli po 2X lat,
  • Odpowiedz
A Przemka Wiplera pamiętasz?


@SzejdiSlimSzejdi: Przemuś też jest teraz lobbystą jakiejś firmy tytoniowej i kosi gruby hajs. A pamiętam jak za hajs z partii kupował wino, SPA i playstation xDDD Tak trzeba żyć
  • Odpowiedz
@crest dołączam do grupy, która korwinowała 10 lat temu, dzisiaj prowadzę działalność i jestem zdecydowanym przeciwnikiem Konfy, pomimo poglądów wolnorynkowych.

@Programista500plus jeżeli dziwi Cię, że ktoś w liceum może się interesować polityką, to mnie nie dziwi że głosujesz na konfę
  • Odpowiedz
Sławuś Memcen co schował 100 ustaw bo to był gniot


@card_man: niczego nie schowal tylko nagle "przypadkowo" dziennikarze zainteresowali sie tym po 4 latach. 100 ustaw, ktore byly szykowane na wybory w 2019.

więc wszedł koalicję z
  • Odpowiedz
@Programista500plus: no piszesz że są wiarygodni, a dla mnie nie są, bo 100 ustaw było wysrane z dupy jak walczyli o 5% i się nikt nimi nie interesował. Jak zaczęli rosnąć to ludzie dopytywali, bo Sławuś twierdził, że te ustawy są gotowe do złożenia w sejmie, a okazuje się, że są dobre na rozpałkę. A Krzysiu nie jest wiarygodny, bo krytykował Nową Prawicę wielokrotnie, a ostatecznie sprzedał swoje poglądy za
  • Odpowiedz
@Programista500plus: Dokładnie takie same teksty dostawałem od głosujących na pis w 2015 roku - cóż niektórzy muszą najpierw dostać od partii pałką w łeb i dopiero w tedy do niego dociera co uczynił.

Chociaż najwierniejszy pisowski elektorat do dziś lubi jak im się sra do ryja i wmawia, że to wszystko wina Tuska.

No nic, powodzenia.

PS. nie życzę ci abyś musiał na własnej skórze przeżywać śmierć swojej aktualnej lub
  • Odpowiedz
@crest: Popierałem Korwina i partie z nim powiązane jakoś od 10 roku życia. A później trochę w życiu przeżyłem, trochę posłuchałem jego wypowiedzi już jako dorosły człowiek i się łapałem za głowę, jak coś tak niedorzecznego można mówić. Jedynie gospodarczo wydawał mi się najbardziej korzystną opcją... Z tym, że wcale nią nie jest. Czy to Korwin czy Memcen, obaj gadają populizmy, często bez konkretnych planów realizacji swoich postulatów, a jak
  • Odpowiedz
PS. nie życzę ci abyś musiał na własnej skórze przeżywać śmierć swojej aktualnej lub przyszłej partnerki, w razie gdyby w trakcie ciąży były komplikacje i przez prawo za którym optują twoi polityczni bohaterowie, musiała umrzeć przez sepsę.


@SzejdiSlimSzejdi: xD wiedzialem

Popierałem Korwina i partie z nim powiązane jakoś od 10 roku życia


@PoduszkaDoSiedzenia69: Mi juz puszczali przemowienia jak Korwin mowil o paroweczkach jak jeszcze bylem w brzuchu u
  • Odpowiedz