Wpis z mikrobloga

@Volantie: jak wyżej - zależy od definicji
może być aktywne (w sensie user się może na nie zalogować, zobaczyć stan, ustawienia itd) i jednocześnie zawieszone - nie może wykonywać aktywności na portalu, np na wykopie nie może dodawać nic na mirko i głównej i komentować
ale można też przyjąć inną definicję tych pojęć i wtedy się nie uda tego połączyc
@l_Grela_l: A to sie nie wyklucza samo w sobie? Ktos musi opisac te stany na tyle zeby byly klarowne. Dla mnie aktywne to konto w pelni dzialajace bez zadnych ograniczen. Konto zawieszone moze miec rozne blokady, ale niekoniecznie blokade zalogowania sie. WDYT?
@Volantie:

if(user.active == true && user.susbended== true) { console.log("User jest aktywny i zawieszony) }
if(user.active == true && user.susbended == false) { console.log("User jest aktywny i nie zawieszony) }
if(user.active == false && user.susbended == true ) { console.log("User nie jest aktywny i zawieszony) }
if(user.active == false && user.susbended == false) { console.log("User nie jest aktywny i nie zawieszony) }
if(user.active == true || user.susbended == true ) { console.log("User
@Volantie: mozesz to ogarnać w switchu albo jak jesteś masochistą to nawet w do while ale odpowiadając na Twoje pytanie to zależy jak zdefinujesz te 2 stany jak pisal @dom3lek a to co pokazalem to jest na takim dość bardzo płaskim poziomie pokazane jak mogą dzialac te 2 stany
@Volantie: Oczywiście że tak. W programowaniu wszystko jest możliwe. Przychodzi klient i mówi: "Chcę żebym mógł aktywować dowolnego usera". Implementacja, testy i gotowe. Przychodzi klient tydzień później i mówi: "Chcę żebym mógł zawiesić dowolne konto". Implementacja, testy i gotowe :) Klient chciał aktywować i zawieszać DOWOLNE konto no to może :D