Wpis z mikrobloga

Hej, lubię napoje mleczne typu latte czy cappuccino i szukam ekspresu, który pozwoli mi na pyszną ich konsumpcję. Chciałbym, żeby wszystko działo się automatycznie, więc dysza odpada. Z mojego researchu wynika, że najlepiej unikać pojemników na mleko (lattego philipsa również?). Załóżmy, że średnio będzie 30 kaw w miesiącu. Zależy mi na prostym utrzymaniu systemu mleka w czystości. Dobrze jeśli byłby względnie cichy na tle konkurencji.
Przy moim budżecie do 2000zł biorę pod uwagę MELITTA Latticia OT F30.
Polecicie może coś lepszego lub tańszego? Przy okazji, jaką kawę na start kupić?

#kawa #kawatime #ekspresdokawy
  • 6
@m1804: delonghi, kliknięciem plucze Ci system mleczny tylko musisz opłukać naczynie i końcówkę, ja mam model 355 i jestem zadowolony, 3 poziomy spieniania mleka, sporo ustawień typu ile kawy ile mleka, ustawianie własnych napoi, koszt kolo 2200-2400 chyba obecnie
@m1804 mamy te melitte. Zajebiscie proste urządzenie w utrzymaniu, jedyne co to po każdej kawie z mlekiem trzeba przepłukać wężyk (bardzo proste, wężyk do szklanki z woda i trzeba przytrzymać 3s mleko), raz na dwa miesiące musisz je tylko konkretnie odkamienic co zajmie około pol godziny. Polecam bardzo