Wpis z mikrobloga

. Jej ta afera na pewno nie pomaga, bo każdy kto chciałby z nią współpracować teraz dwa razy się zastanowi, czy na pewno warto.


@edenmar: już zaczęła pomagać
przejrzyj komenty od 1 artykułu na pudelku do najnowszego
Stanowski reanimuje karierę janoszek
  • Odpowiedz
Tymczasem ona postanowila isc w zaparte niczym Jakobiak z Ellen i twierdzi ze jej kariera to nie zadna sciema,


@good: na 100% by w to nie szła gdyby nie zachowywal się jak patus w pierwszym filmiku (wulgaryzmy, wyzwiska)
  • Odpowiedz
@Herato: Tzn. bardzo dobrze, że obnażył co stoi za historyjkami tej wielkiej bollywoodzkiej gwiazdy (xD) ale cała akcja już śmierdzi krindżem dla mnie od pewnego czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Wie że hejt/wyśmiewanie/szydzenie z kogoś się sprzedaje


@Aokx: bardziej to dostosowanie się do sądowego zakazu szkalowania Janoszek. No i nie szkaluje tylko robi se "film". To mu wolno.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak wy ale ja chyba nigdy nie widziałem tak rozbudowanego ciśnięcia z kogos beki tak jak to robi Stanowski xD


@Herato: Ciekawe czy tak będzie cisnął bekę z ostatniego wywiadu Rzeźniczaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo igrzysk Sasina.
  • Odpowiedz
@Herato:
Stanowski ośmiesza tą akcją nie tylko tą Janoszek ale całe to środowisko pseudogwiazdeczek/influanserek/instagramowych modelek i innych baśniowych stworów z tik toka które nie mają nic do zaoferowania, kompletnie bez talentu probuja na siłe zaistniec w showbiznesie a nadaja sie do rozrzucania gnoju.
  • Odpowiedz