Wpis z mikrobloga

@Herato: mnie bardzo śmieszny ten wątek, już #!$%@?ąc od tego co kto może myśleć prywatnie o stanowskim. A trailer jego bollywodzkiej produkcji który wczoraj wyszedł to jest złoto.
  • Odpowiedz
@Herato: jak jego pewnych #!$%@? kompletnie nie rozumiem albo nie popieram tak to mnie w opór śmieszy. Nawet sam fakt, że dzięki temu mógł sobie zrobić małe wakacje i wrzucić to w koszty firmy jest na plus XD.
Jedynie, myślę o tym nieco sceptycznie od strony nagłaśniania jej osoby, ponieważ zyskała masę popularności i w zasadzie to, że udało jej tę karierę wymyślić to również wina tych osób, które w żaden
  • Odpowiedz
od strony nagłaśniania jej osoby, ponieważ zyskała masę popularności


@wap_eeL: IMO to jest argument kompletnie z dupy, który ma rację bytu w przypadku takiego Jasia Kapeli, któremu rzeczywiście ośmieszenie przez Stanowskiego pomogło wyjść ze swojej lewicowej niszy. A tu mamy przypadek laski, która w polskim szołbiznesowym światku wdrapała się na szczyt, bo tak trzeba traktować te występy w śniadaniówkach i etatowe występy w najpopularniejszych programach rozrywkowych w tv, i nawet biorąc
  • Odpowiedz
wdrapała się na szczyt


@edenmar: okej, nie znałem wymiaru jej "sławy". Myślałem, że jednak była niszą. W takim razie lepiej #!$%@?ć po niej całościowo. Nawet nie dla "sprawiedliwości" tylko, żeby odstraszyć potencjalne osoby chcące zrobić coś takiego samego.
  • Odpowiedz
@Aokx: mysle, ze gdyby janoszek po pierwszym filmie albo sie przyznala, ze troche to podkoloryzowala bo chciala zrobic kariere albo wymyslila na szybko jakas wymowke w ktora mozna bylo uwierzyc typu eksperyment spoleczny, to cala ta farsa zakonczylaby sie na jednym filmiku i za miesiac nikt by o tym nie pamietal. Tymczasem ona postanowila isc w zaparte niczym Jakobiak z Ellen i twierdzi ze jej kariera to nie zadna sciema, chociaz
  • Odpowiedz
@Herato: jedno co w całej tej akcji mi nie pasuje to brak wyśmiewania i upokarzania wszystkich dziennikarzy, prowadzących, telewizji, które promowały te oszustkę. Jeśli robili to świadomie to #!$%@?, a jeśli nie zrobili 5 minut researchu kim jest Janoszek to są takimi samymi imbecylami.
  • Odpowiedz
@MarcinNajmanwku: chlop mierzy swoją miarą, nie denerwuj sie, pelno tu takich. Tutaj widzi zwykly skok na hajs, ale jak zapytasz o cos innego to pewnie juz go ufo porwalo kilka razy a tak w ogole to putin szachy 8d. No ale tam gdzie zazwyczaj sens jest, on to spłyci do pieniążków. Takich ludzi jest cała masa, 60% tak na oko
  • Odpowiedz