Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, planuje zakup pod koniec roku na kredyt 2%. Gdzie byście szukali mieszkania biorąc pod uwagę poniższe ?

1. Singiel
2. Praca H@ - programista
3. Myslałem o 25 km od Krakowa maks
4. Budżet 500000 zł kredyt i około 50-70 tyś wkład własny co daje budżet na poziomie 570k za mieszkanie
5. 50m2 minimum
6. Ogrzewanie mpec lub kotłem ze wspólnoty
7. Budownictwo od 1990 roku ? Nie wiem czy patrzeć na starsze czy wywalone na wiek i patrzeć na stan mieszkania :D Wiem że wielka płyta to problem ze szczurami, robactwem i krzywymi ścianami, często śmierdzi z szybów
8. Nie wiem na co patrzeć jeszcze :(

#krakow #developerka #nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent #inwestycje #finanse



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Mieszkam w Krakowie od 7 lat i mam tutaj znajomych i pracę. Raz w miesiącu podjeżdżam do biura żeby coś załatwić :) pomysł przy A4 mi się podoba, tak samo jak biorę pod uwagę dalej ale np przy kolei, bo też się wydaje spoko opcja


·
  • Odpowiedz
@francoisinho współczuję jakiejkolwiek desperatce która się z tobą zwiąże. Powinna zobaczyć co wypisujesz w internecie xD Pewnie do niej też będziesz przemocowy. Typowy Polaczek z patologicznej rodziny który zna tylko wyzwiska i przemoc. Na szczęście już na wyginięciu
  • Odpowiedz