Wpis z mikrobloga

Patrząc na to co się odwala w kwestii gloryfikacji Ukrainy, nawet za cenę ruchania nas we własnym kraju, i co się odwala w kwestii nienawiści do każdego absolutnie Rosjanina, nie dziwię się, że Hitler zdobył władzę na lewicujących robotnikach w latach 30.

Patrząc na to co się odwala w kwestii puczu, pewniki na podstawie miernej ilości faktów, a większej domysłów i dezinformacji, nie dziwię się, że idolem wykopków był chłopiec od żołnierzyków Wolski, a #!$%@? się Bartosiaka.

Odnośnie pierwszego akapitu, rozumiem, że nie obrazi Was, jak zagraniczni stwierdzą, że każdy Polak jest pisiorem i katolikiem?

Brak równowagi, ale przecież lepiej być skrajnym niż "symetrystą"....

#ukraina #rosja #wojna
  • 11
@FotDK: Sergiej ale my was tak generalnie za całokształt nie lubimy a nie za tą wojnę. Musisz zmienić propagandę dla naszego kraju w stosunku do zachodu. Każde pokolenie Polaków pluje na ruskich z innego powodu
Patrząc na to co się odwala w kwestii gloryfikacji Ukrainy


@FotDK: Nikt w Polsce nie gloryfikuje Ukrainy, chociaż wiadomo że wam ruskim, chodzi w tym kontekście o upa :p

Sun Tzu - wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.

W ujęciu Makiawelistycznym, oznacza to że bezwzlędu na wszystko. Dlatego wspiera się Ukraine wysyłając im czołgi, aby złomowali Ruskich bandytów :p
@ziko100: My czyli kto? Ukraincy? Bo ja np. przed wojna miałem #!$%@? czy to rusek, ukrainiec czy ktoś innej narodowości.

@Ulfric_Stormcloak Nie no #!$%@? wcale tak nie jest, wcale rządowe gnoje nie stwierdziły że jesteśmy sługami narodu ukraińskiego. Wcale nie ma gloryfikacji ukrainy, nawet jak rzecznik się wypowiedział na temat wołynia to nie został zawieszony.
@limakzsuetam: my czyli Polacy i nasi przodkowie od kilkuset lat Z żadnym państwem nie mieliśmy tylu wojen od zarania państwa a że zawsze Rosja do tego dąży tak też geograficznie zawsze będzie największym wrogiem Europy Środkowo Wschodniej