Wpis z mikrobloga

Pięknie mi zbrzydła reprezentacja w ciągu ostatniego pół roku. Przecież patrząc na ich ostatnie dokanania poza boiskowe to całym sercem będę kibicował drużynie, która będzie się mierzyć z tymi patałachami. Afera premiowe, brak zaangażowania w meczach, Podczas powrotu z MŚ nawet nie przywitali się z dzieciakami na lotnisku, Lewy opuszczający mecz z Węgrami, a teraz jakiś Bielik #!$%@? takiego posta na instagramie bo ma się za potężnego piłkarza, którego powrót podczas MŚ wszyscy pamiętamy, no trzymajcie mnie xD Niekochani #!$%@? xD #mecz #reprezentacja
zajelisciewszystkieloginy - Pięknie mi zbrzydła reprezentacja w ciągu ostatniego pół ...

źródło: FzVbo0eWwAAgs-p

Pobierz
  • 4
@p3sman oni wiecznie przepraszają. Bednarek co mecz wychodzi i przeprasza, ten artysta po swoim sprincie z Francja przepraszał, teraz też przeprasza. Może nich #!$%@? przestaną #!$%@?ć non stop zamiast przepraszać.

@latarnikpolityczny

Boniek powiedział u Kołtonia że za czasow jego prezesury atmosfera była dużo lepsza i że wszystko się popsuło jak on odszedł. Czyżbyś podważał wiarygodność pana Prezesa I prezentował antybońkizm?
@Niemamwiedzy: @latarnikpolityczny no ale to się jednak klei, że była lepsza atmosfera, wyniki tez były lepsze i widać było po zaangażowaniu, ponieważ nie było wtedy takiego przechodzenia obok meczu jak to zrobił Bielik, Zieliński czy Szczęsny przy ostatniej bramce. Ale wtedy był jeszcze Piszczek, Fabiański, Boruc i Błaszczykowski, jednak oni sprawiają wrażenie mniej odklejonych i marketingowo-propagandowych od Szczęsnego/Krychowiaka/Lewego/Bednarka/Zielińskiego, może dlatego się to jeszcze trzymało, na MŚ2022 została rada drużyny złożona z