Wpis z mikrobloga

@stannis: A, jak Tusk zaapelował to nie ma sprawy xDDD co tam że Niemcy nie kiwnęły palcem, co tam że macrone probowal się telefonicznie dogadać z Putinem. Jedynie USA i UK pomagały, ale na początku też nie dawały broni bo NIKT NIE WIERZYŁ że Ukraina mogła się obronić, więc nikt nie chciał ryzykować utraty sprzętu. Liczą się fakty i działania, a nie to o co Tusk apelował xDDD co za dzban
  • Odpowiedz
Dla tych wszystkich dzbanów którym odpowiadałem:
Przez to że jesteście nierzetelni, stronniczy i atakujecie innych wyłącznie za to że ich nie lubicie, tylko pogarszacie sprawę, bo takie #!$%@? jednostki się tylko głębiej indoktrynują, popadają w większa skrajność i polaryzację. To jest takie trudne przyznać rację osobie której się nie lubi skoro powiedziała prawdę? Nawet na to was nie stać dzieciaczki?
  • Odpowiedz
@Pawel993: Tylko Kijów był niemalże w całości otoczony i tylko zaatakowano Żeleńskiego w Kijowie. Faktycznie nie było przesłanek by po kilku dniach wieszczyć katastrofę
  • Odpowiedz
@Pawel993: A gdzie Bosak pisał o jakimś wojsku? Przestańcie się ośmieszać ludzie, bo przez poglądy nie potraficie nawet prostego tekstu ze zrozumieniem przeczytać xD fakty są takie że tym razem bosak trafnie napisał co się stało i tyle nie wiem o co ten szum
  • Odpowiedz
@Pleb12 taa w #!$%@? mocno anty konfa jestes, ze bronisz kompletnie nie trafionych prognoz tego #!$%@? bosaka xD

chlopie, sam piszesz, ze licza sie fakty i dzialania, byl drugi dzien wojny, nie wiadomo bylo jak to sie skonczy, ale bosak juz wiedzial xD a teraz ty wypisujesz glupoty w obronie tego #!$%@?, ze "nikt nie wierzyl, ze ukraina mogla sie obronic" xD

wyslalem ci dzbanie nawet link w ktorym jak na dloni
  • Odpowiedz
@stannis: Poglądy trafione, a że jestem rzetelny to jestem zmuszony bronić słów nawet bosaka, którego nie trawię. Zachod wstrzymał się z dostawą broni, co mówił nawet SIKORSKI, że jeżeli Ukraina się sama nie utrzyma, to nikt jej nie pomoże. To Sikorski też się mylił, skoro mówił to samo co bosak? Jakiego linka mam ci dzbanie wstawić? Było śledzić wojnę od początku. Jak niby w pierwszym tygodniu pomogły Niemcy i Francja? Ile
  • Odpowiedz
@Pleb12 #!$%@? typie xD dzban bosak nie majac zadnej wiedzy o tym co zrobia panstwa nato powielal proruskie bzdury, ze zachod nie pomoze ukrainie. Skonczylo sie na tym, ze zachod pomogl ukrainie, a tymczasem ty idziesz w zaparte, ze to jednak bosak mial racje xD
  • Odpowiedz
@Pleb12 ukraincy byli szkoleni przed wojna i dostali przed wojna sprzet od nato. Sikorski stwierdził, ze jesli ukraina sie nie obroni to jej nikt nie pomoze.

Bosak za to stwierdził, ze nikt nie pomoze ukrainie. Nie powiedzial tak jak sikorski, ze jesli cos tam sie stanie to zachod nie pomoze - dzban bosak po prostu stwierdził, ze zachod nie pomoze. Bosak nie mial zadnej wiedzy czy zachod pomoze ukrainie czy nie pomoze,
  • Odpowiedz
@stannis: nie mając wiedzy trafnie ocenił. To samo robią analitycy. Czyli Sikorski też powielał rosyjskie bzdury? I czego kłamiesz?
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wojna-rosja-ukraina-radoslaw-sikorski-ujawnia-szczegoly-spotkania-w-monachium/t1xtqt5
Powiedział że jak zniszczą trochę sprzętu to dopiero dostaną broń od zachodu, więc nawet on potwierdza słowa bosaka ty dzbanku xD
Fakt, bosak nacechowal swoją wypowiedź emocjonalnie tak jakby był zły na zachód że zrobili nadzieję a teraz nic nie robią. I co z tego? Odrzuc emocje to może przeczytasz ze
  • Odpowiedz
@Pleb12 bosak stwierdził, ze zachod nie pomoze ukrainie, sikorski stwierdzil, ze zachod nie pomoze ukrainie JESLI ukraina sie nie obroni tym co dostali przed wojna.

Ty serio twierdzisz, ze oni powiedzieli to samo czy masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz
@Pawel993: Bosak to niedorozwinięta umysłowo pipa, która twierdzi, ze facet ma prawo farbować włosy tylko jeśli pracuje w cyrku, a sam chodzi na solarium i kładzie swoje pedalskie włoski na żel xD To jest klaun.
  • Odpowiedz
@stannis: I co zmienia to jeśli? Wg Sikorskiego zachód na początku miał w dupie Ukrainę. Dokładnie to powiedział bosak. Czyli obaj się mylą czy obaj mają rację? Musisz teraz mieć niezła zagwozdke. Dalej #!$%@?ć bosaka i jednocześnie swoich, czy przyznać mu rację żeby nie #!$%@?ć swoich xD bo a gdybyś nie był przydupasem jednych, tylko rzetelnym obserwatorem, to nie miałbyś takich problemów.
  • Odpowiedz
@Pleb12 to zmienia, ze wg bosakowej wizji ukraina na pewno nie dostanie nigdy pomocy od zachodu (co okazalo sie bzdura), a w wersji sikorskiego nie dostanie pomocy jesli nie obroni.

Ty serio jestes taki tepy czy tylko udajesz? Serio jestes az takim tepym kucem, ze nie rozumiesz roznicy pomiedzy tymi dwoma opiniami?
  • Odpowiedz
@stannis: gdzie napisał że nigdy nie dostanie pomocy? Dlaczego sam sobie dopowiadasz? Żeby miec rację? xDDD wyraźnie napisał
"A teraz nie kiwną palcem" i miał rację. Niemcom długo zajęło kiwnięcie palcem. Widać, że jesteś o kilka poziomów niżej ode mnie i dyskusja nie ma sensu. Niestety jesteś zbyt ograniczony i kierujesz się emocjami. Gdyby ktokolwiek z konfy napisał, że 2+2=4, to dla samej zasady byś sie z tym nie zgodził. To
  • Odpowiedz
@Pawel993: A jak było w pierwszym tygodniu? Nie było mowy o NATO, tylko o zachodzie. Niemcy dostarczyły dziurawe hełmy, Francja tylko rozmawiała z Putinem. Zakładam że takie zaangażowanie w pomóc Ukrainie wywołało ten emocjonalny wpis, z którym wyjątkowo mogę się zgodzić. Teraz sprawa wygląda inaczej, bo zachód przekalkulował, że jednak opłaca się stanąć po stronie Ukrainy. Tyle.
  • Odpowiedz