Wpis z mikrobloga

Bardzo dobry wpis pana @Kopyto96, polecam:

https://wykop.pl/wpis/71805641/wedlug-mnie-na-cwiczenia-wojskowe-powinna-byc-okre

Według mnie na ćwiczenia wojskowe powinna być określona selekcja.

Grupa 1: Piwniczaki, maminsynki, osoby otyłe, przegrywy, miłośnicy siedzenia przed kompem = Miesiąc w kamasze, 12h zajęć dziennie z trepami bez wykształcenia, spanie w namiotach polowych i brak dostępu do internetu


Wpis w samo sedno. Te śmierdzące lenie z tagu #neet powinny iść w kamasze skoro nie chcą pracować. Niech zapyerdalają to może się czegoś nauczą i zarobią parę stówek. Może któremu się wojsko spodoba, biegi, spocone skarpety kolegów i kręcenie wora to może w tym wojsku zostanie. Nie jednego speirdona wojsko wyprostowało i stał się normalnym, odpowiedzialnym obywatelem.

Zapytam jeszcze ekspertów o zdanie, panowie @Lepper3001 , @mieszkamzmamusia co sądzicie o pomyśle mireczka Kopyto96?

#neet
  • 12
@hansschrodinger: Normalnie według jego pomysłu to ja należę do grupy 2 , czyli mam płatne 5 dni strzelnicy i wykłady z pachnącym wykładowcą więc mi by tam pasowało żeby się jeszcze ze swojej pensji łożył na fajne wakacje dla mnie jestem osobiście na tak!!!
@neeet: nie wydaje mi się aby ktokolwiek kto jest na neet chciałby iść na jakieś szkolenie, do tego trzeba mieć dobrą kondycję i mięśnie. oraz być ogólnie zdrowym fizycznie.

a tak poza tym to musiałybybyć jakiś dobre odchyły a przecież tu takich nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ameneos biedny będzie ten kłusownik czy brudas co śmieci na którego się napatoczysz wieczorową porą ;)