Wpis z mikrobloga

Mam umysł typowy jak #p0lka, przez ciężkie #!$%@? umysłowe podobają mi się bardzo dziewczyny w stylu #alternatywkaboners, szczególnie czarnowłose, tzw. czarnq szprychq. Jeszcze jak dowiem się że taka osoba ma jakąś depresje, fobie wtedy budzi we mnie zainteresowanie, i chęć bycia z nią rośnie bo być może jest inna, inaczej podchodzi do otaczającego go świata... Nawet jak z kimś jadę to mi pokazują często już z daleka specjalnie takie typiary. Najgorsze jest to że taka na mnie nigdy nie spojrzy..., ale taki człowieczy los....
#przegryw
Pobierz
źródło: szprychq
  • 30
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Bys byl z taka z depresja, fobiami albo najlepiej - zaburzeniami osobowosci przez rok to bys nam tutaj inaczej spiewal. Jak juz przerobilem takie relacje to najbardziej w zyciu doceniam normalnosc i prostote w drugim czlowieku. Wariatki jednak ruchaja sie najlepiej, potrafia z #!$%@? zrobic smiglo, ale ryzyko chorob zakaznych rosnie wykladniczo w stosunku do ilosci odchylen, przebieg taki maja, ze na seks patrza jak na sport.
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Przerabiałem relacje z takimi dziewczynami.

Najpierw jest super, ale gdy coś się psuje, to boli jak cholera.

Z jednej strony zaburzone dziewczyny przyciągają jak magnes i bardzo angażują się w relacje, a z drugiej potrafią się odsunąć od ciebie z byle powodu. Są po prostu chore i trzeba być świadomym ryzyka.

Bo wiadomo, że oceniając sam wygląd to gothki/alternatywki to TOP.
@TrzyGwiazdkiNaPagonie

kiedyś w Poznaniu byłem w jednej galerii sztuki to gej mnie napastował...


częsta przypadłość w takich przybytkach, jak się jeszcze z niebieskim wałęsaliśmy po wernisażach to była szansa 50:50 że będzie miał branie xd.

będziemy razem się wspierać


w płynięciu w dół emocjonującym strumieniem #!$%@?, to na pewno. Na początku jeszcze z obopólnym wrażeniem, że jesteście na wznoszącym. A myśli i problemy może owszem, bardzo dobrze zrozumieć i w najmniej spodziewanym
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Ciekawe skąd się biorą takie preferencje. Jakoś zawsze wolałem normalne basic dziewczyny. Bez skrajnych udziwnień, niewymalowane w całości tatuażami, niegłosujące na skrajną lewicą albo skrajną prawicę i niemające żadnych skrajnych poglądów. Jeśli chodzi o sam wygląd to pomijając ładną twarz, nie ma nic lepszego niż fitnesiary. Najlepiej żeby uprawiała jakiś sport, lubiła podróżować, imprezować, nie lubiła siedzieć w domu bezczynnie, po prostu nie może być nudno. W sumie to wszystko