Wpis z mikrobloga

gdzie folie na szyby w aucie polecacie? chciałbym też jakąś lekka na przednie tak żeby była odpowiednia przepuszczalność światła. #szczecin
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krucjan: nie pamietam jak to sie nazywalo, ale tam jakbys jechal do szkoly ma Klonowica, od minirondka w strone szpitala i tam w lewo na szkole i jak jedziesz prosto, to po lewej masz tam punkty. Mi akurat zdejmowali w Taunusie, ale super wyszlo, wieczorem zostawilem, rabo odebralem, bo na przeglad musialem miec bez u kierowcy i pasazera. Chlopaki malo sie nie poplakali, ze niby wyglada jak jakis kurczak odarty
  • Odpowiedz
@krucjan blackglass na kwiatowej obok pętli 8 gumience lub foltech na klonowica przy samochodówce, oba miejsca sprawdzone i moge polecić. Przednie szyby w obu miejscach Ci przyciemnią, doradzą jaka folia zeby nie rzucało sie za bardzo w oczy ale tak jak ktos pisał, zgodnie z prawem żadnej folii przyciemniającej nie można stosować na przednie szyby ponieważ sa one juz fabrycznie przyciemnione. Jak sie mimo wszystko zdecydujesz to przy upierdliwej kontroli policji
  • Odpowiedz
@krucjan: czyli wcale nie zrobilo Ci sie przykro z tej historii, tak tylko powiedziales. Teraz to wiesz. Teraz to juz nie chce kwiatkow. W koncu i tak po smierci nie sprawdze czy faktycznie to zrobiless. Ale za hajsy za storczyki mozesz kupic karmy dla "Kociarki". Docenie to zza grobu, a kociaki za zycia
  • Odpowiedz
  • 0
@extraordinary_seaman: bo ją opisałeś. Nie rozumiem o co ci chodzi. Jak powiem że dziewczyna jest ładna to znaczy że chcę się z nią r----ć albo ślub brać? Nazwałem sytuację którą opisałeś, a nie przedstawiłem swoje stanowisko i uczucia które we mnie wzbudziła.
  • Odpowiedz
Jest ladna wiec w jakims stopniu ci sie podoba, nie musisz brac slubu, ani co gorsza jej b----c. Nie bede wam zycia na wolnosci ukladal. Napisales przykra historia, wiec - zakladajac ze nie jestes jakims typowym socjopata z numerem bocznym, i masz odrobine wiecej empatii niz tamten wielki android albinos z Lowcy Androidow - troche musialo ci sie zrobic przykro. Juz nie udawaj takiego twardziela. Kup tym nieszczesnym kotkom chociaz ze dwie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@extraordinary_seaman niestety, nie zrobiło. widocznie sobie na to zasłużyłeś. a nawet jakby mi się zrobiło to wciąż nie chciałoby mi się lecieć na żaden grób kłaść kwiaty z tego powodu. tak jest brutalna prawda i nie widzę sensu drążyć tego tematu.
  • Odpowiedz