Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam

Jest ktoś lub znacie kogoś kto poznał drugą połówkę po 25 roku życia? Jeśli tak to jak wyglądała wasza/ich relacja z partnerką.

Według mnie to najlepsze lata mam już za sobą które przepadły bezpowrotnie na poznanie kogokolwiek (mała miejscowość, większość młodych wyjechała, nic tu kwa nima). Pomału zaczynam akceptować moją sytuacje i że nic się w tej kwestii nie zmieni.

#przegryw #zwiazki #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
Nie załamuj się bo to równia pochyła. Tylko ty myślisz, że twoje najlepsze lata za tobą. Nie patrz na to w taki sposób. Po prostu zastanów się co możesz zrobić by następne były lepsze.

Drugą połówkę poznawaj bez spiny. Czy to tinder czy poprzez np wspólne zainteresowania. Warto był byś aktywny, angażował się.

W małych miejscowościach masz wiele aktywności: OSP, orkiestra gminna, lokalny festyn czy dożynki. Wtedy mozesz tam spotkać wiele młodych
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: poznałem swoją dziewczynę rok temu na tinderze- ja miałem 31, a ona 29 lat. Jestem bardzo zadowolony z jakości swojego związku- porównywanie wszystkich poprzednich i obecnego to tak jakbym porównywał gówno i czekoladę, więc jak najbardziej da się.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

tl;dr: tak, da się, ale trzeba mieć zajebistego farta.

Ogólnie to do 25 roku życia nie miałem dziewczyny (byłem zakochany w 1 dziewczynie przez około 6 lat a nawet nigdy nie spotkałem się z nią sam na sam, tylko przez znajomych; wiem - #!$%@?). W gimnazjum byłem low-tier normie, podobnie liceum, ale później była równia pochyla w dół, 2 razy rzucane studia, rok neetowania, wtedy na wypoku królował #tfwnogf a
  • Odpowiedz
@mirko_anonim osobiście uważam ze ludzie po 25 roku życia są dużo bardziej świadomi tego jacy są, czego potrzebują i jak wyobrażają sobie swoją przyszłość. Z tego powodu związki zawierane po 25 roku życia są łatwiejsze do utrzymania i dobrania się pod katem wspólnych wartości. W związkach z liceum to mało kto przetrwa, bo z czasem ludzie zaczynaja mieć inne plany, potrzeby i często to doprowadza do zerwania. Pary z liceum które przetrwały
  • Odpowiedz
@jmuhha: Gdzie w małych miejscowościach są te cuda o których piszesz ? Po drugie gdzie w OSP czy kole gospodyń wiejskich widzisz młode bezdzietne kobiety .O tinderze to nawet nie ma co pisać bo przecietny meżczyzna może co najwyzej nabawic sie depresji.
  • Odpowiedz