Wpis z mikrobloga

Tak jak była skonstruowana ta ankieta dla kobiet, bodaj Oriflame: Czy kiedyś czułaś się kiedykolwiek w życiu molestowana np. przez wzrok mężczyzny, słowo, zachowanie, ogólne wrażenie? i cyk większość odpowiada, że tak, a w świat idzie wiadomość, że duża część mężczyzn w Polsce molestuje i gwałci kobiety co drugi dzień.


@djtartini1: no właśnie gdzieś mi mignęła informacja, że 800 tysięcy Polek rocznie jest molestowanych, to pewnie z tej ankiety xD
@10129: @Nowystaryziel jak wiec oboje zauwazyliscie takie ankiety mozna naciagac i bednie interpretowac w kazda strone, niewazne czy na lewo czy prawo.
szkoda tylko, ze obie strony wybiórczo posluguja sie dostepnymi danymi.
bo jak kali bic to jest ok ale jak bija kalego to juz nie za fajnie. to samo z argumentami o przestepczosci... jak mudzyni gwalco to jest w pyte ale jak p0lak gwalci to juz nie i to niepodobne
@Notes: Dlaczego polska liberalna część społeczeństwa nie wierzy statystykom EUROSTATu, które mają taką samą metodologię we wszystkich krajach europejskich, które badano a woli wierzyć statystykom loreal i innej gazety wyborczej?
@Nowystaryziel: uzywajac hopskiego rozumu i powolujac sie na dane z dupy to jestem w stanie powiedziec, ze tak.
molestowanie to nie tylko ocieranie penisem o cialo ofiary. a gwalt to nie tylko wsadzenie benis into wagina.
dane statystyczne policji mowia o okolo 2000 gwaltow rocznie co daje okolo 5 gwaltow dziennie :)
takie sa liczby czarno na bialym na papierze.
ale hopski rozum kaze mi tez wziac pod uwage te sytuacje