Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirunie moje kochane, słyszeliście może o takim powiedzeniu jak to że trzeba zabić zwierzę które zasmakowało ludzkiego mięsa?

Ktoś kto zasmakował #neet nie będzie miał żadnej motywacji do pracy. Ja pamiętam jak dostałem 6m odprawę w pracy i przez rok sobie podróżowałem, jadłem, odpoczywałem, grałem i trenowałem. To był najlepszy okres w moim życiu, I'm not kidding, móc sobie pić kawę w centrum Lizbony w środku tygodnia to taka przyjemność. Teraz siedzę w kołchozie i umieram. Moja motywacja do pracy to -100 i już dawno quiet quitting, zawałam terminy a oni dalej mi dają awanse i podwyżki.

Dlatego też nie dziwię się że jak jakąś różowa zasmakowała hebanowego księcia to nie chce wracać do polskiej łysej kluchy. Chcielibyście?

Dlatego już rozumiem dlaczego się zabija takie zwierzęta... Będą robiły wszystko by zasmakować jeszcze raz. Ja ciągle próbuje zasmakować to co miałem przez ten rok wolności.

#takaprawda #pracbaza #korposwiat #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: Ostatnio chciałem sobie pójść do pracy, ale szybko mnie januszerka sprowadziła na ziemię i dalej sobie neetuje. Lubie sobie czasem popracować, ale głównie dla siebie, rzadziej dla kogoś z kim najczęściej trzeba się użerać i być na każde zawołanie.
Myślę, że jeszcze trochę ponetuję i coś za granicą sobie poszukam, bo w Polsce nie ma sensu i małe są szanse na normalną pracę z godnymi zarobkami.
I dla odmiany, ja
Anonim (nie OP): Bo to co się teraz dzieje to jest niewolnictwo, zobaczcie sobie że na każdym kroku trzeba za wszystko płacić, nie korzystasz z telefonu, wodociągu itp. to musisz płacić za jego utrzymanie. Teraz wyobraźcie sobie że idziecie do pracy, samo przebywanie w pracy często nie wystarcza, trzeba do niej dotrzeć, potem wrócić, trzeba zregenerować organizm odpoczywając i dostarczyć zużyte kalorie, nagle z 8 godzin pracy robi się 12-14? do