Wpis z mikrobloga

mirki, elektryk miał u mnie dokończyć bramę po zimie bo zastał nas śnieg, ostatnio postanowiłem o sobie przypomnieć, a w zasadzie z dwa miesiące temu, ale elektryk mi powiedział, że aktualnie ma robotę i jak skończy to da znać, no to poczekałem trochę i ostatnio znów dzwonię się umawiać to popsuł mu się samochód, a teraz to nawet nie odbiera
co robić? jakieś pisma przedsądowe o wykonanie umowy?
#remontujzwykopem #pytanie #remonty #prawo
  • 5
i jak skończy to da znać, no to poczekałem trochę i ostatnio znów dzwonię się umawiać to popsuł mu się samochód,


@ps0lak: no to jeszcze przed tobą łzawe wyznanie, że pracownik mu spadł z drabiny i złamał nogę, teściowa zmarła, ewentualnie że go okradli i nie ma czym robić.
A smutna prawda jest taka, że ma inne, dobrze płatne zlecenia i nie chce tracić czasu za coś, za co pewnie kasę
@ps0lak no nie stety sam wykanczalem dom i jak nie którzy stolarze sami wysłali SMS że im materiał nie doszedł i obsuwa np przyjadą po jutrze i przyjeżdżali tak nie którzy nie odbierali telefonów wieczne wymówki brak kontaktu dawanie terminu za 2 tyg po czym sam musiałeś się dopominać nie polecam dobrze że już za mną.