Wpis z mikrobloga

@Jaqubson pożegnaj się z wykopem. @Moderacja @a__s mam nadzieje, że zostaną podjęte działania i użytkownik który w wiadomościach prywatnych stosuje groźby karalne oraz próby zastraszenia zostanie usunięty. Oczywiście skontaktuje się również mailowo. Obecnie rozważam zgłoszenie sprawy na policję, z jednej strony szkoda mi czasu a z drugiej strony taka patologie trzeba zwalczać w zarodku bo widać, że człowiek ma jakieś problemy i kto wie czy nie zaatakuje kogoś na ulicy. Jeśli po zwróceniu uwagi w komentarzu, że nie ma racji zaczyna wypisywać o pocięciu matki na kawałki czy maczecie w brzuchu to co zrobi kiedy wkręci sobie, że ktoś się na niego zle spojrzał?
Przy okazji może on posłużyć za idealny przykład szkodliwości sterydów oraz, że nawet wywodząc się ze skrajnej patologii lepiej iść w edukacje niż pseudo prawilniactwo i sterydy bo inaczej jak wyżej wymieniony kolega zmarnujemy sobie życie wyrokiem w młodym wieku a najlepsze lata spędzimy w celi.
#famemma
Pobierz GoodGuyChucky93 - @Jaqubson pożegnaj się z wykopem. @Moderacja @a__s mam nadzieje, że...
źródło: IMG_3363
  • 50
@GoodGuyChucky93 Brawo. Robimy porządki z patusami. Ja zgłosiłem za groźby @LogicznaKalkulacja2
Sprawa nawet szybko ruszyła: o zabezpieczenie materiałów wystąpiono praktycznie natychmiastowo. Na pierwsze przesłuchanie czekałem kilka dni w zasadzie. W moim przypadku policjant zdecydował, że umorzenia nie będzie, zobaczymy czy prorok podtrzyma decyzję i sprawa pójdzie jeszcze dalej. Sam jestem ciekaw, bo zamierzam jeszcze pozwać go cywilnie. Uważam, że takie działania mają olbrzymią wartość edukacyjną dla patusów, co przynosi korzyść całemu społeczeństwu.