Wpis z mikrobloga

@Jaqubson pożegnaj się z wykopem. @Moderacja @a__s mam nadzieje, że zostaną podjęte działania i użytkownik który w wiadomościach prywatnych stosuje groźby karalne oraz próby zastraszenia zostanie usunięty. Oczywiście skontaktuje się również mailowo. Obecnie rozważam zgłoszenie sprawy na policję, z jednej strony szkoda mi czasu a z drugiej strony taka patologie trzeba zwalczać w zarodku bo widać, że człowiek ma jakieś problemy i kto wie czy nie zaatakuje kogoś na ulicy. Jeśli po zwróceniu uwagi w komentarzu, że nie ma racji zaczyna wypisywać o pocięciu matki na kawałki czy maczecie w brzuchu to co zrobi kiedy wkręci sobie, że ktoś się na niego zle spojrzał?
Przy okazji może on posłużyć za idealny przykład szkodliwości sterydów oraz, że nawet wywodząc się ze skrajnej patologii lepiej iść w edukacje niż pseudo prawilniactwo i sterydy bo inaczej jak wyżej wymieniony kolega zmarnujemy sobie życie wyrokiem w młodym wieku a najlepsze lata spędzimy w celi.
#famemma
Pobierz GoodGuyChucky93 - @Jaqubson pożegnaj się z wykopem. @Moderacja @a__s mam nadzieje, że...
źródło: IMG_3363
  • 50
@Jaqubson: A skąd @GoodGuyChucky93 ma wiedzieć czy piszesz to dla beki czy jednak chcesz go serio poćwiartować? Przez takie wiadomości w twoim mniemaniu dla beki on może czuć dyskomfort wychodząc z domu, musi się oglądać wokół siebie bo nigdy nie wie czego sie spodziewać. @GoodGuyChucky93 ja proponuje aby @Jaqubson wpłacił jakaś 100 na jakieś cele charytatywne, na jakieś np pieski i ewentualnie mozna dać mu 2 szansę, ale zrobisz jak uważasz,
@Jaqubson: Tak jak napisała @kiniaFF
Nie, nie jest mi wstyd bo jak napisałem w poście taka patologie trzeba zwalczać w zarodku.
Nie wiem czy masz 18 lat czy nie, nie wiem tez czy to był troll czy nie. Zerkając na twój profil widzę, że nie pierwszy jesteś agresywny oraz podobno stosujesz sterydy co pasuje do agresywnego zachowania. Dlatego reakcja taka a nie inna.
@wieszjo zgłoszenie online poszło wiec nie wiem jak
@wieszjo: Czekam na odpowiedź która ma być w ciągu 48h. Chwilowo mam mieszane uczucia bo chciał gadać na discordzie ale po zobaczeniu tego wpisu (który po chwili usunął) stwierdziłem, że nie ma o czym rozmawiać. Chłopak się ogarnie to jak dostanę odpowiedz zamykam temat rozejdzie się po kościach a ja zostaje z nadzieja, że dostał nauczkę. Jednak jeśli tak nie będzie to ciągnę temat do końca
Pobierz GoodGuyChucky93 - @wieszjo: Czekam na odpowiedź która ma być w ciągu 48h. Chwilowo ma...
źródło: IMG_3366
@GoodGuyChucky93: I bardzo dobrze, że zgłoszona (o ile to prawda). Gówniarze niech się zaczną uczyć odpowiedzialności za swoje słowa i czyny a nie większość z nich myśli, że jest w gronie jakichś swoich kolegów wyzywających sobie matki nawzajem, jeden już taki próbował być drugim NitroZyniakiem to go szybko wyjaśnili. Jeszcze to pisanie, że jest ledwo 18-letnim dzieckiem które brzmi jak troll i tłumaczenie się wyzywaniem ludzi w grach jakby ktoś normalny