Wpis z mikrobloga

Mam kuzyna i sie mnie pyta czy ma szanse na stworzenie relacji ? mówiłem mu że jedynie z bezdomną widzącą na jedno oko to mówi, że i tak nie spocznie na laurach i bedzie szukał ale mówie mu żeby sie pogodził z samotnością jeśli tkwi w tym samym i nie umie wyjść ze strefy komfortu a on jak w chłopakach do wzięcia zawzięcie wierzy, że znajdzie Julke 6/10

Jego SMV: ( ciągle pikuje jak to mówi) ale tylko w wyobrażeniach jego.

Mirek 29 lvl

-bezrobotny (od 10 lat nawet nie szuka roboty bo sie boi, czasem dorywczo coś tam pomaga komuś)
-brak prawa jazdy (uważa że nie nadaje sie na kierowce)
-norwood 2 ( lekko widoczny)
-pojawiające sie siwe włosy na bokach
-mieszkanie ze starą
-praktycznie zerowa dynamiczność połączona z introwertyzmem
-brak matury nawet technika nie zdał na koniec 4 klasy
-żadnych kursów zrobionych
-wychowany bez ojca (widać nieporadność taką ogólną)
-1 znajomy
-180cm
-morda 6/10 (nawet przeciętna morda go nie uratuje)
-lęki i fobie społeczne
-42 cm w łapie
-nihilstyczne i antynatalistyczne podejście do życia

Mowie mu ciagle idz do roboty byle mieć chociaż te 3k spróbuj coś zmienić może nawet głupie prawo jazdy uda Ci sie zrobić wtedy inaczej tez p0lki beda patrzeć,ale ciągła bierność i lęki ma we łbie żeby coś zmienić macie jakieś inne rady dla niego oprócz pójścia na terapie która nic nie da ?

#blackpill #przegryw #depresja #redpill #samotnosc
  • 23
@TTedbundYY: Będąc w jego sytuacji zmieniłem wszystko tj zabrałem sie za lęki, zrobiłem prawko, kołchoz, mieszkam sam, auto jest, sprzety w domu też, ogarniam takie życie codzienne całkiem dobrze, schudłem, zacząłem dbać o diete, aktywności społeczne.
No i dalej jestem sam xD No ale niech spróbuje zmienić to co może a jak nic nie da to zostaje sznur i się #!$%@?ć bo samorozwój też ma granice, potem już jest zabawa w