Wpis z mikrobloga

Mam kuzyna i sie mnie pyta czy ma szanse na stworzenie relacji ? mówiłem mu że jedynie z bezdomną widzącą na jedno oko to mówi, że i tak nie spocznie na laurach i bedzie szukał ale mówie mu żeby sie pogodził z samotnością jeśli tkwi w tym samym i nie umie wyjść ze strefy komfortu a on jak w chłopakach do wzięcia zawzięcie wierzy, że znajdzie Julke 6/10

Jego SMV: ( ciągle pikuje jak to mówi) ale tylko w wyobrażeniach jego.

Mirek 29 lvl

-bezrobotny (od 10 lat nawet nie szuka roboty bo sie boi, czasem dorywczo coś tam pomaga komuś)
-brak prawa jazdy (uważa że nie nadaje sie na kierowce)
-norwood 2 ( lekko widoczny)
-pojawiające sie siwe włosy na bokach
-mieszkanie ze starą
-praktycznie zerowa dynamiczność połączona z introwertyzmem
-brak matury nawet technika nie zdał na koniec 4 klasy
-żadnych kursów zrobionych
-wychowany bez ojca (widać nieporadność taką ogólną)
-1 znajomy
-180cm
-morda 6/10 (nawet przeciętna morda go nie uratuje)
-lęki i fobie społeczne
-42 cm w łapie
-nihilstyczne i antynatalistyczne podejście do życia

Mowie mu ciagle idz do roboty byle mieć chociaż te 3k spróbuj coś zmienić może nawet głupie prawo jazdy uda Ci sie zrobić wtedy inaczej tez p0lki beda patrzeć,ale ciągła bierność i lęki ma we łbie żeby coś zmienić macie jakieś inne rady dla niego oprócz pójścia na terapie która nic nie da ?

#blackpill #przegryw #depresja #redpill #samotnosc
  • 23
@Mezomorfix: niby inteligentny jest ale nic z tym faktem nie robi żeby coś zmienić bo mówi że nie nadaje sie nigdzie zeby pracowąc bo nie ma doswiadczenia zadnego a wiadomo im dłużej sie zwleka tym później wieksze zderzenie z rzeczywistością
@TTedbundYY: Kalka jak u mnie, tylko ja NEET od 2010, 32lvl i siwieje od gimbazy a rucham regularnie
Poza dwoma najważniejszymi - mam w #!$%@? dynamy naturalnej, plus zajebisty mental wgrany przez starego żeby kłaść #!$%@? na baby xd
Jest szansa dla chuopa 6/10 180, ale musi najpierw nabrać dobrego obycia imo
@TTedbundYY: Tutaj ewidentnie przyczyną jest brak dynaminy, bo morda 6/10 i 180 to nienajgorsze parametry startowe. Niestety w tym wieku wszystkie wartościowe są pozajmowane. #!$%@?ł okres nastoletni, bo nie miał dynaminy. Teraz to może Tinder i Badoo. @Eluno Z czego żyjesz i gdzie wyrywasz loszki na dymanie?
@kamil150794: NEETuje u starych na garnuszku dorabiając sobie z lekka na boku
Wszystkie panny jakie poznałem a z którymi obcowałem poza trzema wyjątkami zamykały się w trójkącie Kielecki rynek i okolice - błonia kieleckiej polibudy - moje osiedle czyli Sady, ale to jest specyfika mojego miasta, że wszystko ciągnie w stronę centrum, więc mam easy mode trochę bo mieszkam 300m od rynku. Trzy wyjątki to panny poznane na festiwalach poza Kielcami