Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
głupio pytać z głównego konta xD
czy do was też wysyłają zaproszenia na LinkedIn rekruterzy? przyjmujecie takie zaproszenia? i czy przyjęcie takiego zaproszenia daje im sygnał, że jestem ewentualnie zainteresowana nową pracą, chociaż nie jestem? XD
#programista15k



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: Albo chcą Ci zaproponować jakąś ofertę albo chcą po prostu poszerzyć swoje zasięgi na przyszłość. Zawsze możesz odpisać, że obecnie nie jesteś zainteresowana zmianą pracy, ale zapraszasz do kontaktu w przyszłości. Samo zaakceptowanie kontaktu nie jest przecież w żaden sposób wiążące ;)
@mirko_anonim: wysyłają zaproszenia bo dla nieznajomych są ograniczone wiadomości i nie mogą wkleić calej oferty.
A druga sprawa to że patrzą czy wstępnie jesteś w ogóle otwarty.
Przyjmuje w 2 lata 500kontaktow.
Tylko czekać jak Janusz #!$%@? k wrzucę na walka ze szukam pracy i będzie spam
@mirko_anonim: weź pod uwagę, że niektóre z tych zaproszeń to boty do wyciągania numeru telefonu lub innych danych. Szczególnie te z ładnym zdjęciem. Kiedyś łapałem te pokemony jak leci. "na potem". Z tych połapanych po czasie większość zmieniła miejsce pracy i/lub branżę, a jak trzeba było z nich skorzystać, to kliknąłem "open for work" i od razu miałem oferty od aktualnych rekruterów, więc nie ma sensu wchłaniach tych NPCów.