Wpis z mikrobloga

#ukraina
Nasz wykopowy rusek robi sobie wpisik niby o Wołyniu, by na końcu go spuentować jakim to gigantycznym błędem ze strony polskiej jest pomoganie Ukrainie w przyjęciu do UE.
Czemu mnie to nie dziwi.

Ukraina chyba bardzo stara się przegrać wojnę z Rosją i na każdym kroku chce nam pokazać że nie w naszym interesie jest silna i niepodległa Ukraina. A pomaganie Ukrainie w dołączeniu do UE będzie naszym gigantycznym błędem.
Pobierz Smarek37 - #ukraina
Nasz wykopowy rusek robi sobie wpisik niby o Wołyniu, by na końcu...
źródło: Screenshot_2023-06-17-20-13-57-964_com.android.chrome
  • 19
Nasz wykopowy rusek robi sobie wpisik niby o Wołyniu, by na końcu go spuentować jakim to gigantycznym błędem ze strony polskiej jest pomoganie Ukrainie w przyjęciu do UE.

Czemu mnie to nie dziwi.


@Smarek37: A potrzebny nam konkurent w UE ?
@Smarek37:

ze strony polskiej jest pomoganie Ukrainie w przyjęciu do UE.


Do NATO powinniśmy ich pchać rękami i nogami po wojnie. Jednak pchać ich do UE to nie najlepszy pomysł. To byłby ogromny cios dla naszej gospodarki, mamy póki co tylko zniesienie ceł niektórych produktów i już dostajemy przez to po 4 literach.
Nasz wykopowy rusek robi sobie wpisik niby o Wołyniu, by na końcu go spuentować jakim to gigantycznym błędem ze strony polskiej jest pomoganie Ukrainie w przyjęciu do UE.

Czemu mnie to nie dziwi.


@Smarek37: W sumie to się zastanawiałem dlaczego mnie tak zaatakowałeś o głupi wpis ale widzę że ma 25 plusów i Cie dupka zabolała xD. Tak więc dzięki za promocje wpisu. Więcej osób go zobaczy.
@neurotiCat:

Przecież @Koniasz ma w tym wpisie 100% racji.

To, że ty koniaszowi przyznajesz rację to mnie akurat nie dziwi.
@Koniasz

Więcej osób go zobaczy.

Przydałoby się, żeby ktoś z osób władnych w końcu zobaczył jaki troling tu odstawiasz. Te hasełka co 10 wpis dla niepoznaki, że niby jesteś za Ukrainą w tej wojnie to dzieciom na dobranoc.
Te hasełka co 10 wpis dla niepoznaki, że niby jesteś za Ukrainą w tej wojnie to dzieciom na dobranoc.


@Smarek37: Mimo twoich manipulacji każdy kto chce może sobie wejść i zauważy że pod tagiem Ukraina się wypowiadam od 9 lat i nigdy Rosji nie popierałem a wręcz przeciwnie od 9 lat po niej cisnąłem. A ty pojawiłeś się tutaj po rozpoczęciu aktualnej wojny. No co za przypadek xD.

czekam kiedy napiszesz,
@Koniasz:

A ty pojawiłeś się tutaj po rozpoczęciu aktualnej wojny

No wiadomo, założyłem konto z powodu wojny bo przecież jestem Ukraińcem i nic innego nie robię, tylko walę ukraińską propagandą XD

Bo to jest oczywiste. W naszym interesie jest to żebyśmy nie musieli brać udziału w ewentualnej kolejnej wojnie Rosji z Ukrainą

Tak to jest właśnie w interesie Polski, żeby nie musieć nigdy brać jakiegokolwiek udziału w wojnie z ruskim syfem.
@Smarek37: Taa, wyzwanie od onucy to jedyne co stać kogoś kto pojawił się tu zaraz po wybuchu wojny, może lepiej wytłumacz że wcale nam nie robicie pod górkę tylko że znowu zostaliście żle zrozumiani albo wam się po prostu coś należy
Nasz wykopowy rusek robi sobie wpisik niby o Wołyniu, by na końcu go spuentować jakim to gigantycznym błędem ze strony polskiej jest pomoganie Ukrainie w przyjęciu do UE.

Czemu mnie to nie dziwi.


@Smarek37: Jak się czujesz z tym że twój wpis dostał 11 plusów a tymczasem mój którego chciałeś wyśmiać dostał 154 plusy? Tak to miało wyglądać czy jednak inaczej to sobie wyobrażałeś ?
@Koniasz:

Jak się czujesz z tym że twój wpis dostał 11 plusów

Co ty myślisz, że ja tu robię wpisy dla plusów? Wyrażam swoją opinię i mam gdzieś czy jest to plusowane, czy nie.