Wpis z mikrobloga

@paczelok: Niestety tak się kończą przygody, pewnie na końcu się rozmyśliła a gościu się zbyt napalił na blondynkę i ją zabił. Teraz kwestia znalezienia zwłok i ustalenia przyczyny śmierci. Przykre to dla rodziny ale tak się to konczy.
  • Odpowiedz
@paczelok: "Dramat Anastazji Rubińskiej zaczął się w poniedziałek 12 czerwca. Tego dnia młoda Polka pracująca w hotelu na greckiej wyspie Kos poszła na imprezę ze swoimi znajomymi. Ok. godz. 22 pijana zadzwoniła do swojego chłopaka, że zostanie odwieziona na motocyklu. Po jakimś czasie 27-latka wysłała swojemu chłopakowi lokalizację z prośbą, aby ją odebrał. 28-latek pojawił się na miejscu, ale nikogo nie zastał. Fiaskiem zakończyły się również próby skontaktowania się
  • Odpowiedz
  • 39
Ale udekorowana historia xD


@tbhilt: a co było wcześniej?

Około godziny 20 była w miejscowym markecie. Kupiła m.in. wino. - Siedziała sama przy płocie pod sklepem i je piła - zeznała policji ekspedientka. Około godz. 20.30 do kobiety dołączyło pięciu mężczyzn z Pakistanu i Bangladeszu. Niedługo później Polka odjechała z jednym z nich na motocyklu.
  • Odpowiedz
@dzieju41: byku możesz mi powiedzieć skąd masz jakiekolwiek informacje że ta kobieta dobrowolnie uprawiała sex z tym gościem? Bo przeczytałem ten artykuł i albo jestem totalnym niedorozwojem i nie potrafię czytać ze zrozumieniem albo Ty sobie za dużo dopowiedziałeś
  • Odpowiedz
@mleki dobrowolnie seksu pewnie nie uprawiała, ale dobrowolnie pojechała w nieznane miejsce w obcym kraju z pięcioma dorosłymi chłopami wychowanymi w kulturze islamu będąc w miarę atrakcyjną blondynką. No co mogło się złego stać? Świat naprawdę jest tak bezpieczny, że nie powinna posiadać instynktu samozachowawczego nawet będąc pod wpływem alkoholu?
  • Odpowiedz
@dzieju41: @paczelok W Nowej Zelandii była podobna historia z Grace Millane. Ustawiła się z typem z Tindera i od razu poszli się ruchać, ale biedna Grace nie wiedziała, że gość już wcześniej zmuszał kobiety do ostrego seksu i groził śmiercią z użyciem broni, za co miał wyrok, natomiast z Grace postanowił wejść na wyższy poziom i podusić ją w trakcie seksu od 5 do 10 minut. Kiedy zmarła schował ją w
  • Odpowiedz
@WykopekNaPolEtatu: laska jest w związku od 2013, przypuszczam, że alko + południowa serdeczność ludzi dała jej złudne uczucie chęci pomocy (podwiezienie). Może dziewczyna była ogólnie lekko naiwna.
Jakby szła się ruchać z kimś to raczej nie na wyjeździe, na który pojechała z facetem i przede wszystkim nie pisałaby, że ktoś ją podwozi jednocześnie udostępniając lokalizację.

Z tego co patrze na przekrój polskich artykułów to wygląda jakby pisali je na podstawie tego
  • Odpowiedz
@zbuntowana_strzyga: Południowa serdeczność = 5 typów z Bangladeshu XDXD O czym ty piszesz chłopie, ja ci powiem jak pewnie było poszła z nimi chlać, zaczęła pewnie podkręcać jednego z tych typów, żeby się z nim ruchać, ale się jednak opamiętała i nie chciała. No ale dla muzułmanów z Bangladeshu gdzie gwałty zbiorowe to normalna zabawa, i nie jest to ścigane za bardzo nie ma słowa nie. Dalej już nie będę pisał
  • Odpowiedz
@lentilek: No faktycznie nic z gwałtami w Bangladeszu nie robią https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/bangladesz-za-gwalt-grozi-teraz-kara-smierci,424631.html
Pewnie dlatego naszej polskiej księżniczki nie da się teraz znaleźć, bo nie ma dowodów = nie ma osądzania za gwałt i być może deportacji.


No ok, ale jak rozmawiasz z kimś o innym kolorze skóry nie ma napisanej narodowości na czole, a jak siedzisz za granicą to nie masz jednego ciemnego na 100 osób jak w Polsce a raczej co
  • Odpowiedz
byku możesz mi powiedzieć skąd masz jakiekolwiek informacje że ta kobieta dobrowolnie uprawiała sex z tym gościem? Bo przeczytałem ten artykuł i albo jestem totalnym niedorozwojem i nie potrafię czytać ze zrozumieniem albo Ty sobie za dużo dopowiedziałeś


@mleki: jesteś totalnym niedorozwojem i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
bezbekpol - > byku możesz mi powiedzieć skąd masz jakiekolwiek informacje że ta kobie...

źródło: hdhrh

Pobierz
  • Odpowiedz