Wpis z mikrobloga

Jak jeździliście nad morze (za granicę tez) jako dzieci to wasi rodzice robili "przywitanie z morzem"? Moi rodzice zostawiali bagaże w miejscu noclegu, nic nie rozpakowywali ani nie odpoczywali, tylko szybkie siku po męczącej trasie i choćby lało i grzmiało trzeba było iść zobaczyć morze. Od razu po przyjeździe. Teraz nie wiem czy to nasz rytuał - wymysl Mamy, że Stary po tygodniu roboty, umordowany trasą 600km z dwoma gowniakami na pokładzie jeszcze przed spaniem MUSIAL się przywitać z morzem ( ͡º ͜ʖ͡º) czy ogólnie jakas polska/międzynarodowa tradycja?
#pytanie
  • 155
  • Odpowiedz
Mając do dyspozycji tyle fajnych miejsc do odwiedzenia wybierają śmierdzące zimne i zasyfione polskie morze z niepewna pogoda


@Megawonsz_dziewienc: kiedys bylo duzo taniej, ale jakies ostatnie 10 lat nad polskie morze jedziemy tylko na 1-dniowe wyjazdy bo jest blisko
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: ja mam dokladnie odwrotne zdanie. Tzn morze samo w sobie nie jest najlepsze ale plaze mamy absolutnie topowe na swiecie. Bylem na kamienistych plazach chorwacji i wloch, brudnych plazach tajlandii i kambodzy, plazach portugalskich i uwazam ze nasze polskie sa mega. Swietny piasek, dlugie dzieki czemu jest duzo miejsca, niezacienione, czyste. Serio sa zajebiste. Morze tylko bym wymienil na jakies czystsze i cieplejsze i bylo by ekstra.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: zaczniesz godnie zarabiać, to może i polskie morze stanie się dla ciebie dostępne. I przestanie cię piec dupa, że inni mają na taki wyjazd i mają w dupie co inni myślą, a ty musisz szukać okazji last minute do Turcji, żeby pokazać znajomym jaki jesteś światowy chłop co leży tydzień przy basenie w Turcji i je fryty w hotelu, bo tylko to tam dają.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Tak, pamiętam takie hasło "powitanie z morzem", ale nie było to za wszelką cenę. Po prostu jak się ludzie ogarnęli to rzeczywiście szlo się nad morze zbić pionę.
@Megawonsz_dziewienc Ależ z Ciebie kosmopolita. Nasze morze i nasz kraj jest naprawdę piękny. Osobiście bardzo lubię ten nieco odpustowy klimat deptaków nadmorskich z kramami i wszystkimi atrakcjami w postaci gofrów, zapiekanek, wat cukrowych itd.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc a ja gardzę ludźmi którzy gardzą ludzi bo robią to na co mają ochotę. byłem rok temu na wakacjach, tydzień w Gdańsku, ani przez chwilę nie narzekałem na nudę, codziennie zwiedzaliśmy inne miejsca a wieczorem zachody słońca na plaży - co jest nie tak w takich wakacjach?
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc

Gardzę ludźmi którzy jadą na wakacje nad polskie morze. Mając do dyspozycji tyle fajnych miejsc do odwiedzenia wybierają śmierdzące zimne i zasyfione polskie morze z niepewna pogoda XD


Typowy wykopek - Hurr durr, ktoś śmie żyć inaczej niż ja, komuś podoba się coś innego niż mi, co za debil, gardzę nim!

Polskie morze jest piękne i słowa takich frustratów jak ty tego na szczęście nie zmienia.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc

Gardzę ludźmi którzy jadą na wakacje nad polskie morze. Mając do dyspozycji tyle fajnych miejsc do odwiedzenia wybierają śmierdzące zimne i zasyfione polskie morze z niepewna pogoda XD


Typowy wykopek - Hurr durr, ktoś śmie żyć inaczej niż ja, komuś podoba się coś innego niż mi, co za debil, gardzę nim!

Polskie morze jest piękne i słowa takich frustratów jak ty tego na szczęście nie zmienia.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac lvl 39 here, oczywiście że tak. Wydaje mi się że w moim pokoleniu robili tak wszyscy a w sumie zawsze brałem to za pewnik. Umordowani po trasie 600km maluchem pierwsze co to plaża
  • Odpowiedz