Wpis z mikrobloga

Dzis jest piątek wieczór, i jak co tydzień samotnie chodząc przez miasto i widząc ludzi w mniejszych/większysch grupach zastanawiam się "jak oni to robią". Mam na myśli to wspólne śmianie się, luz, umiejetnosc zabawy. Jak to jest że oni to potrafią a ja nie.. zawsze na uboczu, samotnik, chodze swoimi ścieżkami. Z jednej strony lubie byc sam, ale z drugiej zazdroszczę ludziom którzy zwyczajnie potrafią żyć, tj. Intergrować sie, śmiać itd. Nie pamietam, kiedy ostatnio szczerze się śmiałem. Nie mam depresji. Jest to pewna pustka, apatia.. nie wiem jak to określić. Nie wiem kim jestem. #gownowpis #zalesie #nocnazmiana #pijzwykopem #zwiazki #niebieskiepaski
  • 2
@soshiu: Też mnie to zawsze zastanawia. Żeby się doprowadzić do tego stanu o którym mówisz to nie jest moment a proces. Analizowałem całe swoje życie l, zachowania itd. I nwm gdzie popełniałem błędy i nwm jak to zmienić
@soshiu: Niektórzy są uzależnieni od ludzi, inni preferują swoje towarzystwo, samotnię. Jak czujesz potrzebę zmian to zacznij inicjować, działać. Ja jestem po środku ale bardziej introwertyk. Spędzałbym 90% wolnego czasu w samotni i okazyjnie spotykałbym się ze znajomymi/rozmawiał z rodziną. Ciągła interakcja z ludźmi mnie męczy i czuje potrzebę powrotu do swojej "dziupli" i zajęcie się swoimi rzeczami.