Wpis z mikrobloga

Mam koleżankę w paczce znajomych, która od roku ma chłopaka. Mieliśmy raczej kontakt tylko na imprezach i choć potrafimy ze sobą rozmawiać na wiele tematów, to jakoś tak nie chciałem tego dalej rozwijać. Ja zawsze staram się ubierać elegancko na imprezy, więc tak samo przyszedłem jakiś czas temu na jej urodziny, gdzie poznałem tego chłopaka. Wyczuwałem w powietrzu, że pełnię role straszaka dla niego, aby nie czuł się bezpiecznie w ich związku, ale ostatnia sytuacja, przeszła moje oczekiwania. Od znajomej usłyszałem, że ma dziewczyna ma problem z chłopakiem, ale mam swoje sprawy, więc nie ingeruję w takie rzeczy. Dostaje nagle telefon od tamtej laski, że chciałaby się spotkać, może do kina, może nad jezioro byśmy pojechali. Ja trochę lekka konsternacja, ale zgodziłem się na spacer, żeby porozmawiać i mieliśmy wyjść większa grupą, a okazało się na miejscu, że jednak będzie tylko ona. Dziewczyna bez żadnego uprzedzenia, przygotowała nam randkę, kocyk, jedzenie, grill, słodycze xDD
Zaczęliśmy rozmawiać na tematy ogólne, a tu nagle " Mogę Ci zrobić zdjęcie i wstawić na instagrama?" xD
Kisnę pod nosem z myślą, zobaczymy co będzie dalej. Zjedliśmy na łonie natury i już zasygnalizowałem, że czas się zbierać, co spotkało się z rozczarowaniem z jej strony. Dziewczyna z dupy podłapała jeden tytuł serialu, który chciałem obejrzeć i powiedziała, że może pójdziemy do mnie albo do niej i tak dokończymy wieczór...XDD

I cholera, realnie nie ma w tym pozornie nic złego, ale jak #!$%@? trzeba być, żeby w dorosłym życiu, chwytać się takich tanich gestów, aby wywołać w kimś zazdrość, jednocześnie badając grunt pod nową relację, z kimś kto może bardziej jej odpowiadać.
Chyba to jedno z najgorszych zachowań u kobiet, że zamiast powiedzieć chłopakowi "do widzenia", to czekają na lepsza dla nich opcję i koleś zostaje z niczym, mając wyrzuty sumienia i #!$%@? psychę.
Mam trochę moralniaka, że w pewien sposób wziąłem w tym udział, ale cóż, lekcja na przyszłość.
Serial oglądałem w swoim mieszkaniu, sam i jestem z tego powodu bardzo dumny xD
Od 4 dni, dostaję non stop wiadomości i propozycje spotkania. W sumie to szkoda mi tego gościa.
#logikarozowychpaskow #zalesie #niebieskiepaski
  • 2
Chyba to jedno z najgorszych zachowań u kobiet, że zamiast powiedzieć chłopakowi "do widzenia", to czekają na lepsza dla nich opcję i koleś zostaje z niczym, mając wyrzuty sumienia i #!$%@? psychę.


Kobety traktują mężczyzn jak prace. Jak najmniej się narobić i jak najwięcej uzyskać. Do tego nie chcesz zostać zwolniony albo odejśc z pracy bez zabezpieczenia sobie nowej.