Wpis z mikrobloga

@spamer: Korba da radę tylko możliwe że jeszcze kilka dych za suport będziesz musiał dać, nie wiem co tam jest oryginalnie ale może nie być kompatybilne ze SRAMem.
  • Odpowiedz
suport na BSA DUB


@dymel: jeśli ma BSA to akurat DUB nie jest najszczęśliwszym z możliwych rozwiązań, jeśli ma pressfita to bez problemu
  • Odpowiedz
@dymel: problem z DUBem w BSA jest taki, że przez średnicę osi (24mm) zostaje bardzo mało materiału w BB shelu na styku mufy supportowej i miski łożyska a do tego działa tam duża siła ścinająca bo miska jest wysunięta poza mufę.
hambini to fajnie rozrysował
  • Odpowiedz
  • 0
@siona ja wiem jaki jest problem, ale op pytał o konkretną korbę do konkretnego roweru i z tego co mi wiadomo to jest jedyne rozwiązanie - suport bsa dub.
  • Odpowiedz
@spamer: ZTCW to możesz iść w korbę shimano (wieść gminna niesie, że wszystkie rozwiązania narrow-wide są kompatybilne) one mają mniejszą średnicę osi i to lepiej się dogaduje z BSA (czyli tradycyjnym supportem wkręcanym)
BSA to dość stary standard i jak go projektowano to nikt nie myślał o tym, żeby oś miała średnicę małej rury kanalizacyjnej.
z drugiej strony ludzie używają tych DUBów, bo mają sramy w rowerach od nowości. to nie
  • Odpowiedz
  • 1
@siona: generalnie zainteresowała mnie ta korba bo wypada atrakcyjnie cenowo. Chyba nie da się taniej w moim przypadku zamontować pomiaru mocy.
  • Odpowiedz