Wpis z mikrobloga

Tylko mi nie mówicie, że dzisiejsza nagonka na Watchdog to nie jest sterowana PiSowska akcja nakręcana przez trolli wykorzystujących do tego Konfederackich półmózgów.

Watchdog przez lata robi ŚWIETNĄ robotę rozliczając polityków z rozpieprzania publicznych pieniędzy, nepotyzmu, lewych przetargów na syna brata ministra - nie jestem w stanie wymienić drugiej tak zasłużonej dla społeczeństwa organizacji NGO, ale widocznie to wszystko nie ma znaczenia, bo słusznie stanęli w obronie innej organizacji, która jest atakowana przez psychoprawicę, za zwrócenie uwagi na to, że osoba publiczna bierze udział w konferencji człowieka, który opiera swoją karierę polityczną na tworzeniu nienawistnej nagonki na żydów, homoseksulistów i uchodźców.

Nigdy Więcej nie zrobiło nic złego, Watchdog również. Mamy wolność słowa, o którą niby tak walczy Konfederacja.

#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #bekazkonfederacji #mentzen #watchdogpolska #polityka
Clefairy - Tylko mi nie mówicie, że dzisiejsza nagonka na Watchdog to nie jest sterow...

źródło: watchdog

Pobierz
  • 79
@Clefairy: stary co ty za głupoty gadasz?
Ja jestem Centro i popieram to co robi w większosci @Watchdog_Polska
NATOMIAST oni bez sensu bronili organizacji która BEZPODSTAWNIE DONIOSŁA NA GOSCIA gdy ten gosć nic złego ani nie zrobił ani nie powiedział.
I TO MA BYĆ NIBY WOLNOŚĆ SŁOWA? To jest cenzura godna pisu albo #!$%@? głupot z oskarżeniami godnymi Korwina lub Brauna.

Dlatego #watchdog_polska skompromitowała się tak samo jak skompromitowała się
dlaczego Mentzen jest faszystą bez zarzutów za propagowanie faszyzmu.


@kazzr: a dlaczego skorumpowani politycy są bez zarzutów za korupcje? Dlaczego policjant, który strzelił w granatnika w komisariat jest uznawany za ofiarę tej akcji? I można tak długo wymieniać. To po prostu Polska.

socjaliści to wiem dlaczego, bo w socjalu się prześcigają i razem głosują za takimi ustawami. więc ponawiam pytanie


Pomoc społeczna, zapomogi i tym podobne to nie socjalizm. W innym
@Clefairy: Korzystanie z przywilejów lobbingu i umów z UEFĄ przez organizację Nigdy Więcej nie jest równością tylko ordynarnym wykorzystywaniem swojego lepszego położenia przeciwko drugiej stronie i chęci jej dowalenia, czyli Marciniakowi. To jest dokładnie to samo co pis0wcy robią z sędziami wykorzystując swoją lepszą pozycję bo wiedzą że są bezkarni traktując sędziów jako miotłę, drąc uchwały swoich własnych sędziów i wywalając nie swoich i wstawiając swoich.

Naprawdę nie mogę z waszych
a dlaczego skorumpowani politycy są bez zarzutów za korupcje? Dlaczego policjant, który strzelił w granatnika w komisariat jest uznawany za ofiarę tej akcji? I można tak długo wymieniać. To po prostu Polska.


@TeBerry: tylko, że obecni ludzie w PO i PiS są w rządzie od dziesiątek lat. To skoro tak państwo działa pod ich rządami to ja wolę, żeby rządził nami "faszysta" bez zarzutów ( ͡° ͜ʖ ͡°
na tym polega wolność słowa, że mógł na niej wystąpić i to zrobił. Wolność słowa polega też na tym, że jakaś organizacja może zwrócić uwagę na poglądy organizatora tego wydarzenia i wyrazić zaniepokojenie.


@Clefairy: i wolność słowa polega też na tym, że możemy jechać po nigdy wiecej i watchdogu, bo NAM się nie podoba to co robią. Masz problem z naszą wolnością słowa?
Tylko mi nie mówicie, że dzisiejsza nagonka na Watchdog to nie jest sterowana PiSowska akcja nakręcana przez trolli wykorzystujących do tego Konfederackich półmózgów.

@Clefairy: TO JEST SPISEK, JA WSZYSTKO ODKRYŁEM, ONI WSZYSTKIM STERUJĄ!
A potem będziesz miał czelność wyzywać zwolenników Konfederacji od szurów w foliowych czapeczkach.
tak promował, że mówił, że zarówno żydzi i homoseksualiści mogliby być członkami partii Korwin, i że nie ma nic przeciwko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kazzr: właśnie dlatego cos tam pieprzył, że to nie są jego poglądy, tylko jakieś rezultaty badań elektoratu. Żeby nikt go nie skazał za to propagowanie faszyzmu o którym mówiłeś.
Ale jest to oczywiście puszczenie oczka dla nienawistnego motłochu, który jest głównym blokiem poparcia