Wpis z mikrobloga

Karanie ludzi za to że spotykają się z legalnie powołanymi organizacjami jest skrajną głupotą i prowadzi do cenzury życia społecznego.

Sędzia nie może spotykać się z Kaczyńskim


ok xD
@Niemamwiedzy: swoja droga moze nie zauwazyles, ale marciniaka nie chcą ukamieniować tylko działać zgodnie z regulaminem fifa gdzie sędziowie mają być apolityczni - czyli tutaj ta zasada be bo to tylko bieganie za 22 typami, a gdzie indziej ta zasada supcio bo tam jest to sirius biznes. A teraz polecam poczytać o dysonansie poznawczym, elo
@a665321 regulaminem UEFA. Inba miała miejsce w UEFA, bo pod nią podlegają rozgrywki UCL. to raz.

tak jak napisałem, każda z organizacji ma prawo wprowadzać swoje regulacje w tym zakresie, więc nie obchodzi mnie to.

Natomiast porównywać sytuacji sędziego, którego wymóg apolitycznosci wynika z fundamentów naszego systemu podziału władzy i jest jednym z warunków dzialania tego systemu do sytuacji typa biegającego po boisku to przejaw skrajnej glupoty i dowod na to, że
@Watchdog_Polska: Nie chcę bronić Konfederacji w żaden sposób, bo się nawet z nimi nie utożsamiam i mam im zbyt wiele do zarzucenia, by byli dla mnie wybraną opcją polityczną w nadchodzących wyborach, ale DO CHOLERY. Konfederacja jest legalną partią polityczną w Polsce, która choć promuje i opiera się na poglądach, z którymi ciężko utożsamiać się wielu osobom o poglądach bardziej bardziej skierowaną w poglądy centryczne oraz te bardziej na lewo, to
a sędzia Szymon Marciniak odciął się od wspierania wszelkich rasistowskich i ksenofobicznych poglądów.


@Watchdog_Polska: No tak, bo on wcześniej każdego poranka przy kawie knuł co by to znowu zrobić rasistowskiego i ksenofobicznego. Przecież Marciniak już od wielu lat sędziuje mecze na profesjonalnym poziomie mając styczność z piłkarzami różnych narodów, kultur, wyznań czy koloru skóry i jak dotąd nigdzie nie słyszałem, żeby były kierowane w jego stronę jakiekolwiek skargi na tle rasistowskim
powiem tak. Karanie ludzi za to że spotykają się z legalnie powołanymi organizacjami jest skrajną głupotą i prowadzi do cenzury życia społecznego. Miejcie poglądy jakie chcecie, ale na Boga, nie wywalajcie z roboty ludzi za to że spotkali się z jakimś politykiem #!$%@?. To jest świat w jakim chcecie żyć?


@komakow: ale przecież oni nie mają żadnych narzędzi, a jedynie opublikowali jakiś wpis, bo oświadczenie, to chyba nawet zbyt duże słowo.
Tak było w tym wypadku – obecność sędziego uwiarygadniała osobę, której słowa powinny wykluczyć ją z życia publicznego.


Kopiuj wklej, kopiuj wklej.

@ZygmnuntIgthorn: no bo taka jest prosta prawda. W tym jednym zdaniu jest zawarty całoścowy powód tej inby. Jak tego nie rozumiesz to już twój pech i twoja strata. Widocznie nie jesteś wystarczająco intelgentny.
@komakow XDDD uwielbiam takie fikolki.
Nie róbcie ludziom krzywdy bo się z politykiem spotkali. Od kiedy mentzen to zwykły polityk? On jest skrajnie prawicowy jak i jego partia. Na świecie jest podobnie jak ktoś się spotka z kimś i skrajnych poglądach czy to z osobami z pół świadka to ma lincz i musi się z tym liczyć.
Ehhh dzieci dzieci, więcej nauki to więcej postrzegania świata
@Watchdog_Polska a jaką ważną społecznie rolę odgrywa sędzia piłkarski?
Wydarzenie nie dotyczyło kwestii politycznych i w dodatku było zamknięte.
A te słowa o mniejszościach to chodzi o piątkę z 2019 r., gdzie Mentzen wykazał się co najwyżej głupotą pod względem tego, że mówiąc "z badań wynika, że jak to powiemy, to nas będą lubić" złożył z nazwą konfy, bo warto jednak zaznaczyć, że we wszelkich innych wypowiedziach twierdzi, że stosunek do osób
@Watchdog_Polska:

Stowarzyszenie Nigdy Więcej zwróciło uwagę na niedopuszczalność wspierania przez osoby pełniące ważne społecznie funkcje poglądów wymierzonych przeciw konkretnym grupom społecznym.


To pokaz jakiś cytat, filmik no cokolwiek, gdzie marciniak wsparł w poglądach mentzena. No bo chyba nie jest tak, że jesteście kłamliwymi szujami nastawionymi na prywatny zysk, nawet celem niszczenia ludzi, prawda? Mam nadzieję że nie jesteście takimi szujami i udowodnicie, gdzie marciniak wsparł konfederację.
Stowarzyszenie Nigdy Więcej zareagowało właściwie, wyrażając sprzeciw wobec promocji poglądów rasistowskich i homofobicznych nawołujących do eliminacji z życia publicznego przedstawicieli mniejszości.


@Watchdog_Polska: jak juz tak bronicie tego pseudostowarzyszenia, to dajcie jezscze znac jak wlasciwie zareagowalo ono w obliczu sytuacji gdy najwieksza impreza sportowa byla organizowana w kraju jawnie sprzeciwiajacym sie wartosciom wciskanym gdzie sie da przez zachodni establishment, takim jak prawa osob LGBT, prawa kobiet, prawa emigrantow zarobkowych z krajow 3
@komakow:

powiem tak. Karanie ludzi za to że spotykają się z legalnie powołanymi organizacjami jest skrajną głupotą i prowadzi do cenzury życia społecznego. Miejcie poglądy jakie chcecie, ale na Boga, nie wywalajcie z roboty ludzi za to że spotkali się z jakimś politykiem #!$%@?. To jest świat w jakim chcecie żyć?


A jakim masz pomysł na to, żeby kolejne NDSAP nie rozwinęło skrzydeł? Przecież tacy fanatycy świetnie potrafią oficjalnie ukrywać swoje