Wpis z mikrobloga

na nią ogromny hejt, a którą szanujemy za jej wieloletnie akcje na rzecz większej równości i tolerancji.


@Watchdog_Polska: XD, jak już wyżej wspomniano, czyli według was nagonka za spotkanie z nielubianym politykiem jest ok, ale sędziowanie w kraju w którym praktykuje się niewolnictwo, a kobiety to 3 klasa społeczna nie ma wpływu na wizerunek.

Dołączyliście do kampanię politycznej polegającej na wyszydzaniu przeciwników, gdzie tu tolerancja poglądów? Gdzie równość w traktowaniu człowieka
  • Odpowiedz
Robicie dobrą robotę, tak trzymać.

Nie wiem tylko czy jest sens odpisywać ludziom na portalu, gdzie zostały tylko szury i skrajne prawactwo.

Sensowni użytkownicy już dawno odeszli, szkoda Waszego (i mojego) czasu na wykop.


@Waleczny_Kalafior: Dzięki za wsparcie! Mamy tu jeszcze często do czynienia z sensownymi użytkownikami, ale masz rację, nie ma co się powtarzać, chyba już wyczerpaliśmy temat. Pozdrawiamy!
  • Odpowiedz
Wsparcie takie nie musi oznaczać ich głośnego wypowiadania. Czasem wystarczy sama obecność na wydarzeniu organizowanym przez osobę głoszącą takie poglądy, by przyczynić się do zwiększenia jej społecznego uznania.


@Watchdog_Polska: tak, tak. Niedługo nawet podanie ręki na dzień dobry takim czymś będzie.
  • Odpowiedz
jak już wyżej wspomniano, czyli według was nagonka za spotkanie z nielubianym politykiem jest ok, ale sędziowanie w kraju w którym praktykuje się niewolnictwo, a kobiety to 3 klasa społeczna nie ma wpływu na wizerunek.


@j3sion: chyba przespałem moment, w którym zaanektowaliśmy Katar, żeby zajmowali się takimi rzeczami ()
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: ostatni raz widzieliście jakikolwiek zwrot podatku. Mam nadzieję, że w okresie rozliczania PITu pod waszymi prośbami będzie wszędzie odnośnik do waszych wypowiedzi i komentarzy. Aby każdy mógł zdecydować czy tak naprawdę chce was wspierać. Ja już podziękuję.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska

@kfpwa: W przeciwieństwie do lidera Konfederacji, organizacja nie nawołuje do prześladowania.


Chyba właśnie nawolala do prześladowania człowieka na tle poglądów politycznych tylko dlatego, ze gosc się pojawił na wydarzeniu biznesowym organizowanym przez polityka.

Ode mnie już nigdy wsparcia nie dostaniecie. Nie akceptuje sytuacji, że ktoś może być prześladowany i publicznie linczowany tylko dlatego, ze jest podejrzewany o niewłaściwe sympatie polityczne.

Chwalicie się, ze walczycie o prawa człowieka, gdzie w tej
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Miotacie się jak nie powiem co i nie powiem gdzie. Nie powiem, bo mi jeszcze to ocenzurujecie albo naślecie na mnie jakieś stowarzyszenie, które stoi na straży jedynego słusznego słowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W tym momencie wszelkie NGO (organizacje pozarządowe) są dla mnie jedną wielką propagandą. Brawo. Udało wam się.


@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Wczesniej myslalem, ze @Watchdog_Polska robi fajna obywatelska robote. Teraz widze ze robia po prostu nagonke na tych którzy sa dla nich niewygodni.

Powinni w tym momencie zrobic cos zupelnie odwrotnego, czyli zamiast zgadzac sie z Nigdy Wiecej to ich dokladnie przeswietlic obywatelsko zeby zrozumiec dla kogo dzialaja, skad pozyskuja fundusze, z kim sa
  • Odpowiedz
nawoływanie do prześladowania ze względu na poglądy polityczne to granicą której nie akceptuje, zwłaszcza jeżeli dotyczy to mniejszości. Dlatego uważam że postępowanie nigdy więcej zakrawa o naruszanie praw człowieka, wspierając ich poglądy pochwalacie organizację która łamie prawa człowieka


@kfpwa: a takie wypowiedzi to nie łamią praw człowieka? xD
Hieronim_Berelek - >nawoływanie do prześladowania ze względu na poglądy polityczne to...
  • Odpowiedz
maski opadły, dziwne że to tak długo trwało ale było pewne że prędzej czy później nastąpi

@Watchdog_Polska jesteście obrzydliwymi zamordystami skoro popieracie nigdy więcej, szczególnie w tej sprawie

Ha tfu na was za opowiadanie się za zwyczajnym ograniczaniem wolności obywateli
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska

"nie nawoływaliśmy do prześladowania", "mieliśmy prawo skrytykować"

wy nie skrytykowaliście, tylko chcieliście z hukiem zrujnować człowiekowi życie, bo spotkał się z kimś, kogo nie lubicie, wy bando bolszewików. Wieczna pogarda dla was i cieszę sie, że na tym portalu jesteście już kompletnie spaleni.

W tym momencie wszelkie NGO (organizacje pozarządowe) są dla mnie jedną wielką propagandą.


@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU:

always have been ;) trudno mi sobie przywołać w pamięci dobrze sponsorowaną organizację
  • Odpowiedz