Wpis z mikrobloga

1. dorosłym chłopom, co pchają się do polityki z przekazem dla edgy nastolatków i krypto-faszystów dostało się po łapach za to


@ananasowy: komu się dostało po łapach? Mentzen na tym zbił kapitał. Dostało się Marciniakowi który nie mówiąc nic złego prawie stracił robotę, bo ktoś stwierdził, że skoro Konfie nie mogą nic zrobić, to będą terroryzować postronne osoby, w imię swojej politycznej krucjaty.

Ty i tobie podobni napsuliście krwi niewinnemu człowiekowi,
Jak dla ciebie człowiek mówiący "Nie chcemy żydów, homoseksualistów (...), nie nawiązuje do programu partii nazistowskiej to sobie darujmy dalszą rozmowę.


@Hieronim_Berelek: obejrzyj to nagranie chyba, że celowo wyciągasz z kontekstu
@aarahon: w taki, ze różne media na świecie wypisywały o nim, ze jest rasistą i antysemitą co w dzisiejszych czasach może zniszczyć karierę a niczym sobie na to nie zasłużył. A roboty nie stracił tylko dlatego, że napisał to poniżające oświadczenie i że wstawiło się za nim mnóstwo ludzi
@digitalalchemist: więc może warto skupić się na prawdzie bo to że różne media o nim tak pisały jest efektem kontry na atak na stowarzyszenie nigdy więcej?

że napisał to poniżające oświadczenie i że wstawiło się za nim mnóstwo ludzi


@digitalalchemist: to niezłe ziółko z niego, ja nie dałbym się tak poniżyć.
wspieracie organizację walczącą z prawami człowieka takimi jak prawo do wolności wypowiedzi i wspieracie organizację promująca nienawiść i dyskryminację z powodu poglądów politycznych

gdzie tu tolerancja poglądów?

Bronicie praw człowieka a próbujecie mu je odebrać

Wspieracie ograniczanie praw człowieka?

nawoływanie do prześladowania ze względu na poglądy polityczne to granicą której nie akceptuje, zwłaszcza jeżeli dotyczy to mniejszości


xDDD
wy sami z siebie wymyślacie takie debilizmy czy to robota jakiegoś spin doktora albo
Chodtok - >wspieracie organizację walczącą z prawami człowieka takimi jak prawo do wo...

źródło: symetryzm

Pobierz
@Chodtok: w znalezisku ich dobrze podsumowali ale tam się nie wypowiadają tylko zwojują neuropków do plisowania swojego kopiuj wklej. Ani jeden komentarz nie odniósł się do sytuacji, każdy z nich oskarża spotkanie biznesowe o jakieś wyimaginowane rzeczy. Sam się też podsumowałeś broniąc ich w tym temacie.
@Chodtok: Kiedy przyszli po kiboli, nie protestowałem. Nie byłem przecież kibolem.

Kiedy przyszli po antyszczepionkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież antyszczepionkowcą.

Kiedy przyszli po konfederatów, nie protestowałem. Nie byłem przecież konfederatów.

Kiedy przyszli po pisowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież pisowcem.

Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było
@aarahon:

to niezłe ziółko z niego, ja nie dałbym się tak poniżyć.


Ty może nie, ale wielu ludzi jak miałoby wybór, ze albo napiszą coś takiego albo tracą karierę i reputacje tuz przed możliwością zdobycia najważniejszego wyróżnienia jakie tylko jest możliwe w jego zawodzie nie wąchaliby się ani chwili.
@Watchdog_Polska

Propsuję. Każdy kto wspiera memcenowe szambo powinien zostać w nim zanurzony, aby zrozumiał swój błąd.

Ludzie muszą pojąć, źe konfederosji miejsce jest za drutem kolczastym, tym samym którego ochoczo poparli. Tak, on jest dla nich.
@aarahon: Zapytaj, najlepiej publicznie pod własnym nazwiskiem. Myśle, że jeśli zrobisz to dobrze to dostaniesz odpowiedz na sali sądowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oskarżanie człowieka o takie rzecz bez żadnych podstaw to tak jakbym ja powiedział a w sumie to skąd ja mam siedzieć, że aarahon nie kradnie albo nie krzywdzi dzieci
W przeciwieństwie do lidera Konfederacji, organizacja nie nawołuje do prześladowania.


@Watchdog_Polska: nie, wcale XD. To może niech o tym sąd zdecyduje a nie jakieś żałosne dwie "organizacje" z dupy wyciągnięte?