Wpis z mikrobloga

@MrPawlo112:
Nawet nie dowcipkując - tak to właśnie wygląda w Tajlandii. Przed centrum handlowym stoi bramka. Przechodzę kilka razy w obie strony różnymi bramkami - ochroniarz się miło wita i bez problemu puszcza. Przychodzi rodzina Hindusów - wszystkim ściągają torby, plecaki xD i im robią pełną kontrolę.
a wiesz o jakiej karnacji ludzie w Polsce najwięcej kradną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZenonBis: @irolslozok @MrPawlo112 Polskie złodziejstwo w Europie to gigantyczny problem do dziś i olbrzymia ujma wizerunkowa, wręcz dyplomatyczny kryzys a na Mirko takie bzdury nie pierwszy raz widze xxxxxxD

To jak wczesniej pogardliwe memy o Ukraińcach w PL - przynajmniej był filtr w postaci granicy, bo Polonia do Europy wyjechała niestety w sposób
@irolslozok:

No i tak powinno być co by nie pisac Biali to zaweze byla jest i bedzie EELITA

Dopóki ich kraje nie upadną od komunizmu i będzie wstyd na cały świat
@MrPawlo112: Czas na moje true story.

Jak studiowałem w Paryżu to jak większośc miejscowych często jeździłem metrem. Zauważyłem, że na większych stacjach czasami policjanci dość ordynarnie trzepią ludzi - normalnie brali ich pod ściane, nogi szeroko, przeszukiwanie jak na filmach. O dziwo zawsze ci brani na bok byli czarni, zawsze. Myślałem, że może to jednak jest jakiś dziwny przypadek i w końcu zobaczę jak przeszukują też białych.

I pewnego razu gdy