Wpis z mikrobloga

Mam dosyć tego jak kobiety czyli feministki poniżają mężczyzn i jak traktują kobiety jako bóstwa, tego, że kobiety są tak uprzywilejowane na rynku matrymonialnym i jak łatwo im znaleźć partnera, a jak ciężko mężczyźnie. W Polsce trzeba wprowadzić prawo szariatu czym prędzej, bo już nie mogę wytrzymać psychicznie tego jak kobiety mają w życiu łatwo i jakie mają powodzenie seksualne. Szkoda, że na wykopie nie da się użyć ostrzejszych słów, przydałby się jakiś portal gdzie nienawiść względem kobiet byłaby dozwolona.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #seks #feminizm #pieklokobiet
  • 23
@tylkoponsfw: zawsze kisne z tego, że nieroochajacy incele chcą zniewolić kobiety i szkodzić im w życiu tylko dlatego, że te mają łatwiej poruchac i to tylko w krajach rozwiniętych, bo sami czerpią wzorce z krajów zacofanych, a ich największym problemem jest właśnie brak seksu xD najlepiej jeszcze wprowadzić karanie kobiet za to, że jakiś patafian sobie chciał zamoczyć i zgwałcił. Seks jest przereklamowany i jak przez jego brak komuś tak od3,14erdala
@tylkoponsfw: już któryś raz wyświetla mi się twój wpis na ten sam temat, domniemam, że to nie bait. Powinieneś udać się do psychologa i przegadać z nim swoje emocje, jeśli "nie możesz wytrzymać psychicznie" ze wzgledu na to, ze jakąś garstka ludzi jest bardziej uprzywilejowana na jednej płaszczyźnie życia. Jest wiele ludzi, od których masz o niebo lepiej rodząc się w Polsce jako biały członek kraju trzeciego świata. Życie jest pełne
@AlienFromWenus: @jxvbqw Łatwo mówić jak jest się kobietą, bo macie seks na wyciągnięcie ręki i swoje podstawowe potrzeby życiowe (seksualne) zapewnione.

Co do krajów rozwiniętych to już wolę żyć w kraju ze standardami trzeciego świata, aniżeli w kraju pierwszego świata gdzie życie jako mężczyzna jest takie złe.

Co do nierówności to rozumiem, że w życiu jest ich dużo, ale tutaj chodzi o nierówność, która dotyczy 50% ludzi płci męskiej, więc nie
@elena-mary: Umniejszasz temu problemowi i go wyśmiewasz bo jesteś kobietą i masz swoje potrzeby seksualne zapewnione. I jak można nie nienawidzić kobiet jak tak się zachowujecie na widok problemów mężczyzn.
@tylkoponsfw: nie używasz żadnych merytorycznych argumentów tylko agrwsywnych półsłówek, jesteś takim samym złem jak progresywne feministki XDDDDD beka, żyj dalej w banieczce 19 mln złych, hipergamicznych kobiet i ruschaj wał kołdry do końca żywota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
normalne laski, niektóre z nadwagą ale taka tez jak chce to kazdego znajdzie


@Invisiblinio: I może właśnie to jest powód. Skoro oczekują chadów, to pewnie nie mają zbyt wysokiego libido. Bo gdyby miały, musiały by spuścić z wymogów chociaż odrobinę.
@tylkoponsfw: a jak inaczej skomentować wpis przepełniony pogardą i nienawiścią bo ktoś może mieć więcej sexu od niego. To brzmi jak wpis jakiegoś desperata, który nie ogarnia, że świat nie jest sprawiedliwy i obarcza innych winą za swoje niepowodzenia.
Brakiem szacunku to akurat się popisują częściej panowie niż panie. To z waszych postów czuć ciągłą pogardę i nienawiść. Chyba nigdzie na kobiecych forach czegoś takiego nie widziałam.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A ja tam rozumiem jego frustrację


@dzkeson: a ja może jestem sfrustrowana bo nie urodziłam się Paris Hilton ale to nie znaczy, że nienawidzę bogatych i usprawiedliwiam nienawść do nich za sam fakt, że oni istnieją i każystają z tego co dał im los.

Zauważ, że w dzisiejszych czasach cała uwaga w związku z nierownosciami płci kręci się wokół kobiet. Jest caly ruch, są marsze i teraz praktycznie co trzecia laska
@elena-mary: Co do Paris Hilton to argument z dupy. Wiadomo, ze nie będziesz sfrustrowana o jednostkę. Frustracja zaczyna się jak większość ma lepiej od Ciebie. Oczywiście to co pisze chlop to płacz, lament i dla mnie osobiście cringe. Ja zaakceptowałem rzeczywistość taką jaka jest, bo wiem że plakanie nic nie daje i tutaj pełna zgoda.

Obecność marszy feministek to nie zasługa tego, ze potraficie się jednoczyć - to bzdura. Po prostu