Wpis z mikrobloga

Jeśli według #redpill kobieca ściana naprawdę nie istnieje i dosłownie każda kobieta 30+ ma przechlapane, depresje, ociera łzy kotem i masowo popełniają samobójstwa, a każdy facet 35+ masowo wyrywa 20-25 latki ciasne studentki 8/10 na swoje zakola, zmarszczki, łysine lub brzuchol - to jak wytłumaczycie fakt że kobiety 30-35+ gdy ich S M V szoruje po ziemi to ... NAJCZĘŚCIEJ WTEDY żądają rozwodu? xD Jaki to ma sens? Dlaczego jakoś kobiety biorą rozwód i żyją chwile same albo zmieniają gałąź najcześciej gdy ich SMV jest tak niskie i mają ściane?

Jak kobieta 30+ jest mężatką to ściana jej nie dotyczy i moze zrobić 'git monkey branching' ale już jej odpowiedniczka 30+ singielka ma potężną ŚCIANĘ? I nie mówcie mi, że kobiety 20-30 też się rozwodzą bo mało kto jest kilka lat po ślubie w wieku <30 lat, zdecydowana większość osób po ślubie z kilkuletnim stazem to osoby 30+ i 70-80% rozwodzących się par to osoby 30+ ze względu właśnie na ilość stażu związku

#blackpill #redpill #tinder #zwiazki #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
P.....c - Jeśli według #redpill kobieca ściana naprawdę nie istnieje i dosłownie każd...

źródło: 5e8430a142e68315987771582a3dba5aa551548916f19ba2fb745a92de2b8db6

Pobierz
  • 13
eśli według #redpill kobieca ściana naprawdę nie istnieje i dosłownie każda kobieta 30+ ma przechlapane, depresje, ociera łzy kotem i masowo popełniają samobójstwa, a każdy facet 35+ masowo wyrywa 20-25 latki ciasne studentki 8/10 na swoje zakola, zmarszczki, łysine lub brzuchol - to jak wytłumaczycie fakt że kobiety 30-35+ gdy ich S M V szoruje po ziemi to ... NAJCZĘŚCIEJ WTEDY żądają rozwodu? xD Jaki to ma sens? Dlaczego jakoś kobiety biorą
@Pozytywny_gosc

Inie mówcie mi, że kobiety 20-30 też się rozwodzą bo mało kto jest kilka lat po ślubie w wieku <30 lat


Coraz więcej rozwodów jest w grupie małżeństw z najkrótszym stażem, tak 1-5 lat. Znam kilka takich par, sam jestem tego przykładem :) oboje byliśmy PRZED 30-tką :)
@Pozytywny_gosc otóż nie.
"Przeciętna panna młoda pierwszy ślub bierze w wieku 26 lat i czterech miesięcy, pan młody – trzy lata później." - statystyki USC

U mnie w pracy w weekend był ślub - 26 i 29. Za rok kolejny - 25 i 27. Nie ma reguły.
@Pozytywny_gosc: "Ściana" nie polega na tym, że jak dziewczyna przekroczy 30 lat to nikt jej nie będzie chciał, ale na tym, że 30-letnia dziewczyna jest znacznie mniej atrakcyjna niż jej 25-letnia wersja. 30-letni chad weźmie sobie prędzej 25-letnią dziewczynę niż 30-letnią. Taki Leonardo DiCaprio może się umawiać z takimi z jakimi tylko chce. Z wieloma był, ale żadna 30 lat nie miała.