Wpis z mikrobloga

Czy to prawda że @Watchdog_Polska popiera szkalowanie ludzi sukcesu za to że byli na jakimś spotkaniu ludzi opowiadających o swoim sukcesie organizowanym przez człowieka który podpadł lew*ctwu? I ten człowiek w żaden sposób nie agitował za daną partią, tylko po prostu musiał przepraszać że tam był i opowiadał o sukcesie? Czy @Watchdog_Polska popiera dyskryminację z powodów czysto ideologicznych? Czy @Watchdog_Polska ma rozum i godność człowieka?
#bekazlewactwa
  • 85
Czy to prawda że @Watchdog_Polska popiera szkalowanie ludzi sukcesu za to że byli na jakimś spotkaniu ludzi opowiadających o swoim sukcesie organizowanym przez człowieka który podpadł lew*ctwu? I ten człowiek w żaden sposób nie agitował za daną partią, tylko po prostu musiał przepraszać że tam był i opowiadał o sukcesie? Czy @Watchdog_Polska popiera dyskryminację z powodów czysto ideologicznych? Czy @Watchdog_Polska ma rozum i godność człowieka?

#bekazlewactwa


@przemyslaw-maczka: @kulass przepraszam, ale co
tylko po prostu musiał przepraszać że tam był i opowiadał o sukcesie?


@przemyslaw-maczka: musiał? XD jakby uważał, że nic złego w tym nie było to by nie przepraszał. Nie ma obowiązku pracy w UEFA. Ma wolną wolę.

Czy @Watchdog_Polska popiera dyskryminację z powodów czysto ideologicznych?


Upublicznienie informacji, że ktoś wystąpił na spotkaniu organizowanym przez Konfederację to nie jest dyskryminacja. Inna sprawa że każdy kto występuje na eventach współorganizowanych przez człowieka
Podpisali się pod listę wychwalających donos nigdy więcej.


@kulass:
1) nie było donosu (język mentalnego seby), po prostu napisali na swojej stronie, że Marciniak brał udział w evencie organizowanym przez szefa skrajnie prawicowej partii i mają nadzieje, że Marciniak się odniesie lub UEFA coś z tym zrobi. Czy skłamali?
2) co złego zrobiło nigdy więcej? Dlaczego żaden prawak nie potrafi mi tego powiedzieć. Dokładnie. Nigdy Więcej powinno milczeć i się nie
nie było donosu (język mentalnego seby), po prostu napisali na swojej stronie, że Marciniak brał udział w evencie organizowanym przez szefa skrajnie prawicowej partii i mają nadzieje, że Marciniak się odniesie lub UEFA coś z tym zrobi. Czy skłamali?


@Jakovv: Czyli nie było donosu ale jednak prosili uefe o reakcje, hmm ciekawe tłumaczenie.
Dopuścili się sporej manipulacji a oskarżając Marciniaka o wspieranie rasizmu skłamali. Naprawdę nie ma sensu bronić taki organizacji,
nie było donosu (język mentalnego seby)


@Jakovv: Było uprzejme poinformowanie (język mentalnego ubeka).

napisali na swojej stronie, że Marciniak brał udział w evencie organizowanym przez szefa skrajnie prawicowej partii i mają nadzieje, że Marciniak się odniesie lub UEFA coś z tym zrobi


@Jakovv: Czyli zachowali się tak, jakby pan Marciniak zrobił coś złego tam występując. A nie była to konferencja nijak polityczna.
@Morf:

musiał? XD


Dla dobra jego kariery uważam że musiał, ale to moja czysto subiektywna ocena.

jakby uważał, że nic złego w tym nie było to by nie przepraszał


Twierdzisz że szanowny Pan Szymon nie wiedział kim jest memcen? :D

Upublicznienie informacji, że ktoś wystąpił na spotkaniu organizowanym przez Konfederację to nie jest dyskryminacja.


Zgadzam się, natomiast upublicznianie tego by napiętnować człowieka już owszem.

Inna sprawa że każdy kto występuje na
Było uprzejme poinformowanie


@vrim: @kulass ale co w tym jest złego? To nie jest donoszenie do totalitarnego ustroju. To nie jest wyciąganie prywatnych rozmów. Równie to złe, jak zgłaszanie komentarzy na wykopie (a co chwila mam ściagane za obrażanie konfederacji xD)

A co złego zrobił Marciniak?


@kulass: Złamał regulamin jaki podpisał z UEFA. Przynajmniej według nich.

Czyli zachowali się tak, jakby pan Marciniak zrobił coś złego tam występując.


@vrim:
@Jakovv:

ale według UEFA złamał regulamin. Jeśli Maricniak nie chciał pracować dla UEFA, to naprawdę nie ma takiego obowiązku. UEFA jest prywatnym stowarzyszeniem. Nie chcesz mieć w nimi nic wspólnego? Nie ma problemu. To nie jest policja czy sąd, które są częścią państwa.


Owszem, ale ludzie mają prawo negatywnie do tego podejść i tak też robią. Wypowiadają się, że cała sytuacja jest totalnie z dupy i bez sensu. Jeśli UEFA robi
@Jakovv: No, i masz prawo za to negatywnie ocenić konfederację. Chociaż są lepsze przykłady;) W czym problem? Ja negatywnie podchodzę do niszczenia komuś kariery bo gdzieś był. Jeśli konfederacja wykorzystała jego wizerunek do promowania swojej partii to ona powinna za to obrywać, a nie pan Szymon.
EDIT:

no jakoś nie widzę krytyki UEFA, a nigdy więcej.


No i watchdog bo według mnie tylko zrobiły niepotrzebnego zamieszania wokół osoby pana Marcina.
nigdy więcej zmanipulowało sytuacje


@kulass: dokładnie pokaż mi w którym punkcie to zrobiło? Dokładnie albo przestań łżeć. Bo napisali oni dokładnie coś w stylu:
"blablabla, sędzia Marciniak był gościem eventu organizowanego przez skrajne prawicowego polityka." A potem to już były cytaty czym sławomir zabłysnął.

Ja negatywnie podchodzę do niszczenia komuś kariery bo gdzieś był


@przemyslaw-maczka: czy nigdy więcej niszczyło komuś karierę? Czy to oni podejmowali decyzję w kwestii odebrania komuś
@Jakovv:

Czy to oni podejmowali decyzję w kwestii odebrania komuś finału czy czegokolwiek?


Oni tą sprawę przekazali w sposób neutralny czy też nie? Jak wspomniałem nigdy więcej miało prawo przekazać tę informację, tak samo ludzie mają prawo się do tego jakoś ustosunkować. Nikogo nie interesowała treść, ważne że był gdzie był. Czy mają prawo ludzie potępiać za to pana Szymona? No jak najbardziej, ale też inni mogą się do tego jakoś