Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak wchodziły konsole nowej generacji i była gadka że teraz to o panieee bite 60fps 4K w każdej grze. No i mamy weryfikacje tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konsole to zawsze był sprzęt dla gamingowego plebsu: 30 klatek, słabsze tekstury, rozmazany obraz przez antyaliasing typu FXAA albo ten najnowszy wynalazek - dynamiczna rozdzielczość spadająca momentami do 720p.

Tak było jest i pozostanie. Chcecie Starfielda w najwyższej jakości i płynności? Zapraszam na PC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #konsole #xbox #gry #starfield
Larsberg - Pamiętam jak wchodziły konsole nowej generacji i była gadka że teraz to o ...

źródło: maxresdefault (27)

Pobierz
  • 35
@Larsberg: na konsolach 30fps i tak nie przeszkadza bo wygląda to płynniej niż na pc. Właściwie jest mniej problemów z płynnością niż na takim pc/laptopie gdzie nawet pad podłączony na bluetooth może powodować game stuttering na sprzęcie za 3k$
Konsole to zawsze był sprzęt dla gamingowego plebsu: 30 klatek, słabsze tekstury, rozmazany obraz przez antyaliasing typu FXAA albo ten najnowszy wynalazek - dynamiczna rozdzielczość spadająca momentami do 720p.


@Larsberg: Czujesz się elytą intelektualną bo grasz na kompie za 5k zamiast na konsoli za połowę tej ceny?
@Larsberg: właściwie to mam xbox series x i dwuletni sprzęt warty 11k więc jakieś tam pojęcie mam :p Wiem, że trolujesz na tagu dla jaj ale właściwie tak sobie odpisuje z nudów.
@Larsberg: no wiadomka, że konsole sa dla 2 typow ludzi: biedak co chce grać ale nie ma kasy na pcta albo typowy mirek co nie ma czasu na gry i chce konsole schowac za TV i raz na ruski rok pograc 2h w jakas nudna fabularną gre.
@Larsberg: Przecież wiadomo, że pod tym względem tylko piecyk się liczy. Tylko nie oszukujmy się, taki piecyk to koszt 3x-4x razy co konsola, sama grafika tyle kosztuje. 80% ludzi kupi konsole, zresztą widać to też po statystyka steam - porządny piec to zabawa dla mniejszości (zresztą słusznie, mało kto takiego potrzebuje).